Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 5. Korsan

Sizce kim ?

• Kullanılan toplam oy
    389
Konu ilk açıldığında makûl gözükse bile şimdi bakınca Doff ve Jack çok sırıtıyor. Arc sonu bu konunun ikincisi açılmalı bence.

Mihawk olduğu çok net. 73’üncü sbs’den bi soru ve cevabı:

D: Hey, Oda! In all of these fight scenes, why doesn't anybody go for the men's groins? Doesn't that seem like the quickest path to victory? P.N. Eldest of the Asada Siblings.
O: True, that is a vital area. Just imagine legends among men--Whitebeard, Shanks, Mihawk--staring each other down, bearing their weighty ideals...and trying to whack each other in the balls! IS THAT THE KIND OF MANGA YOU WANT TO READ?!

Oda efsaneler sayarken whitebeard, shanks ve mihawk’ı sayıyor.

Vivre card’da da mihawk için “shanks’tan güçlü rakip bekliyor” denmişti.

Daha ne desin bu adam bilmiyorum. Mihawk tepedeki isimlerden biri. Yonkoular haricinde o güçte korsan yoktur. Luffy arc sonu veya sonraki arc çıkar o seviyeye.

Son düzenleme:
Bizim tayfada 2 kişi var ki bu adamlar direk belirli hedeflerden bahsediyorlar.

Roger'ın tahtını Luffy ele geçirmek istiyor.
Ana karakterin sağ kolu Zoro ise Mihawk'ı hedef almış.

Mihawkın yonkou aşağısı çıkması imkansız gibi bir şey. Bunu wano arcıyla net şekilde gördük. Çünkü Zoro hala hedefini gerçekleştirmiş değil. Mihawkın onu eğitmesi filan bir şey ifade etmez. Zoro hala aynı amaç ile hareket ediyor. E.Oda bazen kurguda çarpıtmalar yapsa da karakterlerin amaçlarını çok fazla değiştirmiyor. Yani Zoro'nun hedefi hala Mihawk'dır.

Shanks ve Mihawk bu serinin zirveleridir bana göre. Çünkü ikisi de bizim luffy ve zoro'nun hayallerini gerçekleştirecekleri son adım.

Mihawk'ın bu ankette olması talihsizlik olmuş.

Onun haricinde 5.korsan kim dersek Ben Beckman derim. Neden mi? Çünkü hiç bir şeyini görmedik.

Hatta arttırıyorum Ben Beckman bu yarım akıllı Big Mom'u aklıyla alt eder. Yanlış hatırlamıyorsam Ben Beckman için çok zeki bir karakter denilmişti.

Mihawk dediğiniz adamın güncel yonkoular içinde olası şöyle bir sıralaması var;

Mihawk>=Shanks>Kaido>=BM.

Hani siz bu sırayı ne yaparsanız yapın tersine çevirip Mihawk'ı en güçsüz yonkou yapamazsınız. Luffy'nin şu durumda Kaido'yu teke tekte alsa dahi Kaido seviyesinde olmadığı ve olamayacağı düşünülürse arc sonu Luffy'nin Kaido'dan güçlü olan Mihawk seviyesine gelmesinin mümkün olamayacağının tabbbbak gibi ortada ve anlaşılır olması lazımdır. Luffy Mihawk seviyesine ancak Elbaf sonrası gelebilir. O da meçhul yani. Soru işareti.

Mihawk dediğiniz adamın güncel yonkoular içinde olası şöyle bir sıralaması var;

Mihawk>=Shanks>Kaido>=BM.

Hani siz bu sırayı ne yaparsanız yapın tersine çevirip Mihawk'ı en güçsüz yonkou yapamazsınız. Luffy'nin şu durumda Kaido'yu teke tekte alsa dahi Kaido seviyesinde olmadığı ve olamayacağı düşünülürse arc sonu Luffy'nin Kaido'dan güçlü olan Mihawk seviyesine gelmesinin mümkün olamayacağının tabbbbak gibi ortada ve anlaşılır olması lazımdır. Luffy Mihawk seviyesine ancak Elbaf sonrası gelebilir. O da meçhul yani. Soru işareti.
Kaido>Mihawk çok net.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık