Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Fantastik Kılıç

En Fantastik Kılıç

• Kullanılan toplam oy
    113
yok artık kılıç gezegeni 2 ye böldü , ben bizim zoro abartıyor diyordum bunların yanında masum kalır. bleach'i sadece videolardan biliyorum tensa zangetsuda güzel turuncu kafalı elemanın katanası

Her ankette aynı karakterler ve seriler.Anketin konusu değişiyor karakterler/seriler değişmiyor arkadaş.Hiç memnun değilim.
Diğer.
30'dan fazla anket açmış biri olarak söyleyebilirim ki, bu konuda hayatında hiç konu açmamış birinden daha tecrübeliyim Ilgaz. ;) Bilinmeyen seriler ve karakterler, çok çok zor oy alıyor. Gundam serisine tek oy atanın sen olduğu günleri unuttun herhalde. :) KF ahalisi konuya bakmaz, sevdiği adama/ kadına/ kılıca vs oy atar. Bu hep böyle oldu. Biraz olsun bunu kırabilmek için bu konuyu açtım, tanıtım yazıları yazdım, resim video ekledim. Faydası oldu mu, pek sanmıyorum, oy verenlerin en az yarısı anketi görünce konu mesajına bakmadan oy vermiştir, buna eminim. :)

Aynen öyle.Koskoca Zeus yapmış kılıcı illaki harika olacak.:ehe:
Ne özelliği varmış o kılıcın? :/

Şimdi adını hatırlayamadım da serinin birinde değişik bir silah vardı. Kendi isteğiyle sahibinin kolunu falan hareket ettirip koruyordu onu. O da iyi birşeydi.

simdiye kadar gelmis gecmis en fantastik kilic sakata gintoki'ye ait.
adam troll master + tahta kilic ile yenmedigi adam kalmadi :D

Gintoki o kılıcı da televizyondan sipariş vermişti galiba :D Hatta o bölüm Kagura kılıcı değerli bir şey sanıp hayatı pahasına koruyodu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık