Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Fantastik Kılıç

En Fantastik Kılıç

• Kullanılan toplam oy
    113
Zi yu evren değilde ordaki çarkları yok etti gibi geldi bana yoksa ,antik ejderleri tianı falanda dövmesi gerek.
İllüzyon evrendi o yaw. :)
Aynen Zi Yu somut bir evreni yok ediyor. :)Chi Long'a neden bir şey yapamadı acaba.
https://kahramanbaykus.com/zi-yu-ne-kadar-iyi/

Bu yazı olayı anlamanız açısından faydalı olur kanımca. :)

Zhen Chanın yeteneği ilüzyon evren yaratarak rakibi sonsuz döngüye almak.
Er Chan ise gerçek bir evren yaratıyor ve rakip kime ne zarar vermişse aynen kendisine iade ediliyor.

Zi Yu orada tüm yaşam gücünü kullanarak Er Chanın yarattığı gerçek bir evreni yok ediyor ve ölüyor. Ancak Zhen Chan Zi Yunun ölmesini istemediği ve Er Chandan kurtulduğuna sevindiği için son anda Er Chanı ve yarattığı evreni ilüzyona aliyor ve Zi Yunun hayatıni kurtarmiş oluyor. :)

Peki niye Tian ve Chi Longa bir şey yapamadi ? Çok sağlıklı bir soru değil. Zira tüm enerjini kılıca gönderip parçala demek farklı şey 1 vs 1 de karşında rakiple dövüşmek farklı şey. Cennetin Infazcısı Luffynin güdümlü yumruğu gibi deģil ki enerji basıp yollayasın. :)

https://kahramanbaykus.com/zi-yu-ne-kadar-iyi/

Bu yazı olayı anlamanız açısından faydalı olur kanımca. :)

Zhen Chanın yeteneği ilüzyon evren yaratarak rakibi sonsuz döngüye almak.
Er Chan ise gerçek bir evren yaratıyor ve rakip kime ne zarar vermişse aynen kendisine iade ediliyor.

Zi Yu orada tüm yaşam gücünü kullanarak Er Chanın yarattığı gerçek bir evreni yok ediyor ve ölüyor. Ancak Zhen Chan Zi Yunun ölmesini istemediği ve Er Chandan kurtulduğuna sevindiği için son anda Er Chanı ve yarattığı evreni ilüzyona aliyor ve Zi Yunun hayatıni kurtarmiş oluyor. :)

Peki niye Tian ve Chi Longa bir şey yapamadi ? Çok sağlıklı bir soru değil. Zira tüm enerjini kılıca gönderip parçala demek farklı şey 1 vs 1 de karşında rakiple dövüşmek farklı şey. Cennetin Infazcısı Luffynin güdümlü yumruğu gibi deģil ki enerji basıp yollayasın. :)
Yazan kişiyi biliyorum, konuyu da okudum.

Gerçek evren yarattı diyorsun, ama neden orada aldığı yaraları sonradan görmedik?
Oradaki evren soyuttu, sadece acıları gerçekti. Bir nevi Tsukuyomi...

Gerçek manada evren yok etme yok.

Hala Zanka no Tachi. O sade ve asil duruşu, kılıçtan çıkan dumanlar sahibinin korkutucu aurası vs. Harikulade.

Evren yok etme muhabbetini daha önce bu forumda yapmıştık. Öyle bir şeyin imkanı yok. Herhangi bir kurgusal evrende böyle bir gücü olan karakter bile yoktur belki *******. Kaldı ki FSJ evrenindeki karakterlerin çapı falan az çok belli yani.

Yazan kişiyi biliyorum, konuyu da okudum.

Gerçek evren yarattı diyorsun, ama neden orada aldığı yaraları sonradan görmedik?
Oradaki evren soyuttu, sadece acıları gerçekti. Bir nevi Tsukuyomi...

Gerçek manada evren yok etme yok.
Ölmediğine göre yaralarının görünmemesi de normal değil mi :) Zhen Chanın yeteneği yüzünden gerçek hayal oluyor. Orada olanların hepsi gerçekti. Aynı Ah Gounun Zi Yu tarafından öldürülmesi gibi. :)

Ölmediğine göre yaralarının görünmemesi de normal değil mi :) Zhen Chanın yeteneği yüzünden gerçek hayal oluyor. Orada olanların hepsi gerçekti. Aynı Ah Gounun Zi Yu tarafından öldürülmesi gibi. :)
Tamam, Er-chan tam anlamıyla bir evren yaratıyor. :) Bu gerçek evrende de aldığı yaralar ölmediği için gözükmüyor. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık