Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Fantastik Kılıç

En Fantastik Kılıç

• Kullanılan toplam oy
    113
Çoğu kılıcı bilmiyorum ancak bence Ragnarok en fantastik kılıçtır. Noblesse serisini okuyan bilir, Kan Sahası en nihai ve en üstün tekniktir ve bunu kullanabilen iki kişi vardır. Rai direk kullanır, Lord ise Ragnarok sayesinde kullanır.

Yani bu kılıç sahibinin o evrendeki en güçlü saldırıyı kullanmasını sağlıyor. Var mıdır daha ötesi?

Çoğu kılıcı bilmiyorum ancak bence Ragnarok en fantastik kılıçtır. Noblesse serisini okuyan bilir, Kan Sahası en nihai ve en üstün tekniktir ve bunu kullanabilen iki kişi vardır. Rai direk kullanır, Lord ise Ragnarok sayesinde kullanır.

Yani bu kılıç sahibinin o evrendeki en güçlü saldırıyı kullanmasını sağlıyor. Var mıdır daha ötesi?
Cennetin İnfazcısı, evren yok ediyor. Var ötesi.

Sinestram

Benim oyum Manga aleminin en ikonik kılıcına gidiyor.
Deus ex machina benim ilgimi çekmiyor, sahibiyle evrimleşen bir kılıcı onlara tercih ederim:

öyle bir anket olmuş ki 2 ayrı kategoriden bakabiliyorsun :D
kılıcın hikayesine göre mi oy versem?
Kılıcın şekline ve güçlerine göre mi oy versem?

edit: hikayesine göre Ejderbiçen en sağlam alt yapısı olan bence. Basit bir demir kütlesinden Havari kesebilen bir kılıca dönüşüyor resmen. Ayrıca boyundan büyük bir kılıcı bir insanın kullanmasına dair en mantıklı açıklamayı yapmış bir hikayeye ait:/

Gücüne göre karar veremedim. Ama nedense 12 en karizmatiği geldi. Ben yine ejderbiçene oy vereyim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık