Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Rüzgar Kullanıcısı

Tüm gifleri izle, sonra kararını ver. Serileri bilmesen bile giflerde yıkım güçleri az çok belli oluyor karakterlerin.

@Xagrext

Dragon'un gücü belli değil, o yüzden ankette yok. Kendisi rüzgar meyvesi mi yemiş, yoksa pelerini mi meyve yemiş, yoksa haki ile mi rüzgar çıkarıyor veya tesadüf mü bilmiyoruz şimdilik. :/
Tesadüf hariç hepsi onu kullanıcı yapar zaten. Ama anket senin tabi sen öyle diyosan lafım yok :D

Xantho

Heracles'te olabilir Torikodan ama Xuan Feng giflerden baya güçlü gözüküyor. Bir daha düşününce kararsız kaldım.

Tesadüf hariç hepsi onu kullanıcı yapar zaten. Ama anket senin tabi sen öyle diyosan lafım yok :D
Uzatmak istemedim daha çok ihtimal var çünkü. Misal Dragon'un Ejderha Zoan'ı yediğini düşünenler var, böyle olursa Dragon salt rüzgar kullanıcısı olmuyor, rüzgar eklenti gibi kalıyor yetenekleri içinde. :S

Heracles'te olabilir Torikodan ama Xuan Feng giflerden baya güçlü gözüküyor. Bir daha düşününce kararsız kaldım.
İkisi de uzay boşluğu oluşturabiliyor, en uç güçlerden-saldırılardan biri.Xuan Feng'in kadim gücüydü sanırım ancak Heracles'ten daha uçuk saldırılar da gelebilir, kendisini tam tanıyamadık.

Ya Heracles olur ya da Xuan Feng olur. İkisi de rüzgar olayını aşmış artık. Boşluk yaratıyorlar direk. Benim oyum Heracles'ten yana. Xuan Feng'i gördük göreceğimiz kadar. İlerisi olmayacak artık. Ama Heracles'in ileride daha da ileri tekniklerini görebiliriz. Daha ilerisi ne olacaksa artık :D

Giflere tekrar baktım da Kazuma da baya iyiymiş aslında.En güçlüyü sorsa dediğiniz gibi Heracles ile Feng var.Ama etkileyicilik ayrı konu.Kariya da filler karakter olmasına rağmen rüzgar kullanımında belli bir tarz sahibiydi.

Xuan Feng'in sinirlenip ciddileştiği yanına bile yaklaştırmadığı sahne seride favorilerim arasında yer alıyor.Gerçekten etkileyiciydi.O yüzden herşeye rağmen oyum fenge gidiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık