Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Metal Kullanıcısı

bhdr

8 deki karakterin mangakasını tebrik etmek lazım.
Hayali bir gücün etkisini ince bir tıp bilgisiyle güçlendirmiş.

yalnız ankette fark ettim ki ben demir kullanıcılarını kendi serilerindeki diğer yan karakterlere göre daha çok seviyorum:respect:(magneto, gajel, toph, hatta 3. kazakageyi diger dirilen yanındaki kagelere göre daha düzgün gelirdi görev adamı falan:gamyon:) bu arada fanlık nedeniyle toph dedim:ehe:

Aslında Ah Gou reyizi de alabilirdim ankete, çok düşündüm ama uygun olmadığına karar verdim, içine sinmedi daha doğrusu. Doğadaki metali kullanmak yerine enerjiden madde oluşturuyordu falan işte. Gif'ini bile hazırlamıştım oysa ki. :(

Aslında Ah Gou reyizi de alabilirdim ankete, çok düşündüm ama uygun olmadığına karar verdim, içine sinmedi daha doğrusu. Doğadaki metali kullanmak yerine enerjiden madde oluşturuyordu falan işte. Gif'ini bile hazırlamıştım oysa ki. :(

Sadece Ah gou'yu almış olsan onurluların baya hakkını yemiş olurdun.Harbiden niye ankette hiç fsj karakteri yok ?

Madeni Ruh tekniği metal kullanmak sayılır mı, enerjiden maden dövüyor, pek içime sinmedi işte. Bir de işin içine onu soksak Zi Yu, Ah Gou, 6 Onurlu derken anket sıkıntıya girerdi. :D
Niye sayılmasın o güç metal kullanmanın ağa babası asıl,herifler kendine zırh dövmüşler şekil de hani. :D Gümüş kalkanı yapıyordu bizim ah gounun madendeki eleman.Tabii hepsini koysan sıkıntıya girer ama 2 tane seçsen iyi olurdu.Opten bu kadar adama gerek yok Hina falan :/

Aslında Toriko'nun da alınabilitesi vardı bu ankete ama tereddütte kaldığım için almamıştım. Vol 2'ye koysam mı ki :(

Aslında Toriko'nun da alınabilitesi vardı bu ankete ama tereddütte kaldığım için almamıştım. Vol 2'ye koysam mı ki :(
Yalnız o teknik saldırıda simgesel diye düşünüyordum ben.Toriko çatal atarken çatal şeklinde kesici biçimde hasar veriyor gibisinden ama gerçekten üretebiliyorsa konulabilir.Tabii öyleyse de saçma,çünkü bu gücün altyapısı hiç açıklanmadı.Diğer kralların aksine.Nerden oluşturuyor metali havadan mı geliyorlar. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık