Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Ejderha

En Etkileyici Ejderha

• Kullanılan toplam oy
    109
Şu galaksi büyüklüğündeki ejderhayı saymazsak, hepsi Ancalagon'un yanında sinek gibi kalır. En soldaki ufak nokta Hobbit filmindeki Smaug oluyor.

Bunu nasıl yeniyorlar, akıl alacak gibi değil o_O
Ancalagon, Morgoth'un sahip olduğu en büyük kanatlı ejderhaydı. Gazap Savaşı esnasında, Ancalagon ve yanındaki ejderha ordusu, Thorondor ve kartallarından yardım alan Earendil tarafından tüm bir gün süren savaş sonucunda yenildi. Düştüğü yerdeki dağı paramparça ettiği söylenir.

Ancalagon, Morgoth'un sahip olduğu en büyük kanatlı ejderhaydı. Gazap Savaşı esnasında, Ancalagon ve yanındaki ejderha ordusu, Thorondor ve kartallarından yardım alan Earendil tarafından tüm bir gün süren savaş sonucunda yenildi. Düştüğü yerdeki dağı paramparça ettiği söylenir.
Dağ parçalamak yine azmış. Dünyayı yörüngesinden falan da çıkarabilirdi. Tabi o evrendeki dünya nasıl bilmiyorum.

hangi kitapta geçiyor reyiz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık