Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Nefret Edilen Anime Karakteri

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    137
İşte neden? İnsan olmak bunu gerektirdiği için mi? Olması gereken olduğu için mi? Neden senin savunduğun olması gerekeni kabullenmeliyim ki ben? Ben insan değil miyim? İlk mesajımda ki editim için çok geç kaldım, görmemiştin. Konu çok başka yerlere kayacaktı dediydim. Sonraya saklayalım devamını, olma mı?
Shakky, o zaman bu mantıkla hiçkimseden nefret etmemek lazım. Çünkü tüm kötü insanların geçmişine gidsince mutlaka kötü olmalarının bir sebebi vardır.

Dünya üzerindeki çoğu kötülük birilerinin kendini tanrı gibi görmeye başlaması yüzünden ortaya çıkar. Grifitth daha en baştan böyleydi. İnsanları biblo gibi görüyordu ve en yakın adamı da olsa birinin kendi özgür iradesiyle karar vermesini kaldıramadı. Yani bazı kötüler vardır, gayet normal insanlarken en başta sonra bir anda delilirler yaşadığı kötü bir şeyden dolayı. Bazıları da başından sorunludur. Grifith en başından sorunlu bir karakter ve şimdiye kadar böyle bir şey olmadıysa uygun şartlar oluşmamasından kaynaklı bir durum.

@Monkey D. Luffy sen ve benden başka Nina'ya oy çıkmamış.
Ayar etmişti izlerken. Baya sinir olmuştum.
Okumadım.Anime bir daha çıkmaz diyorsan okuyabilirim bir ara.
Animesi o kadar yıldan sonra Soul Eater Not diye çıkmıştı. Yeni nesil falan var. Yani kısaca çıkmayacak diyebiliriz gerçek hikayenin devamı.

Tr bulamadım bir türlü ondan okuyamadım. Bulursan haber verirsin. Bin tane seri çevriliyor şu serinin Türkçesi yok ya.

Kururugi Suzaku ve Emiya Shirou, bu ikisinden nefret ettiğim kadar çok az şeyden nefret etmişimdir şimdiye kadar. Bunların yanına Suzaku'nun dişi versiyonu Nina Einstein'de eklenir, sonrasında da Sakura vb. beyinsiz tipler gelir. Ankette Shirou olmadığı !!! için diğer üçüne verdim oylarımı.

Bu arada Griffith muhabbetine binaen, mangayı okumadım ama animede göründüğü kadarıyla Griffith gayet sevilesi bir karakter bence..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık