Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Çok Güldüğünüz Manga Yorumları

MuzluYulafEzmesi

Yav o kapıyı beyaz sakal gelse kıramazdı özel metal o darbeye dayanıklı genede Sanji yamultmuş o metali. Zoroya bak 2 yıl öncesinde herif mumu kesemiyo demiri kesemiyo hapsedilip duruyo Sanji hapsetmek için dünyada eşibenzeri az özel metal kapı yapmışlar daha ne olsun.
Dazı Sanjide yenerdi Sadece Diblejambesini aktive etse yeter ama Oda Sanjiye en baştan RSi verseydi Sanji çok güçlü olurdu Lucci bile dayanamazdı karşısında. Görünmezlik Sanji gibi birine verilince çok tehlikeli biri yapar onu bu.
:D

Tam hatırlamıyorum ama 4 5 sene önce Bege mi neydi kullanıcı adı En sevdiğiniz karakterler isimli bi konuya Begein sabaody arctaki bi ss sini alıp ''En sevdiğim Bege ismini bilmiyorum ama 2. Şu 3. Bu...'' gibi animedeki random çizilmiş bege tayfasındaki karakterleri göstermişti yuvarlak içinde. Çok güldüydüm ona ya ahahaha. Yazınca komik değil tabii...

Tam hatırlamıyorum ama 4 5 sene önce Bege mi neydi kullanıcı adı En sevdiğiniz karakterler isimli bi konuya Begein sabaody arctaki bi ss sini alıp ''En sevdiğim Bege ismini bilmiyorum ama 2. Şu 3. Bu...'' gibi animedeki random çizilmiş bege tayfasındaki karakterleri göstermişti yuvarlak içinde. Çok güldüydüm ona ya ahahaha. Yazınca komik değil tabii...
Her türlü komik bu ahsgdjfsdf

Ahahahaha

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık