Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Çok Gelişen Hasır Şapka Üyesi

En Çok Gelişen Hasırşapka ?

• Kullanılan toplam oy
    56
Brook da meyve gelişimi yok.Adam gücünü bilmiyormuş sadece yeni öğrendi.Kılıç konusunda gelişim göstermiş.Franky bende hala 4.sırada.Başka özelliği vardır onun ama E.oda bu arc bize show yaptığı için saklamıştır birazını.Meyve konusunda en çok gelişen bence robin.Bu konuda luffy yi bile geçti derim.Chopper'dan 2 yıllık eğitimde beklediklerim oldu tek süpriz kung-fu point.Usopp önceden yumurta atıyordu şimdi hayvani bitkiler.Donanım konusunda uçmuş.Nami eh işte.Ama silahlanma dersen franky ile usopp arasında kaldım ama lazer daha iyi :D Meyve konusunda robin.

rocker_tr

Nami için kısa zaman da bir güç artışı daha bekliyorum. Sanırım daha Ussop'a silahlarını yaptırmadı.Bunu daha çok yeni dünya da göreceğiz gibi.

Franky kazanır muhtemelen bu anketi. Gerçi kimsenin takmadığı Brook da şimdi büyük görülmeye başladı.

Senin de bahsettiğin gibi, ben Usopp diyorum. En başta ıskalıyıp yetiştiremiyorken, şimdi sapanından bir şeyi attığında sapanının çevresinde ufak bir patlama bile oluyor.
Dikkat ettiğim kadarıyla genel olarak Usopp'un sevilmemesinin nedenleri hep aynı. Sapan kullanıyor, yumruk/tekme/kılıç vs vs gibi yakın mesafe dövüşcüsü değil. Korkak. Luffy'ye karşı çıktı. Hep kaçıyor. Ve, eh... Çirkin... Hakkında tarafsız konuşan birini görmedim ben.
Ayıp ettin Eren:(

Karekter bilgilerini çok güzel açıklamışsın,eline sağlık.Okurken büyük bir keyif aldım.Ama çok zor bir soru olmuş ve tarafsız düşünürsem birini birinden ayıramıyorum.Hepsi de çok gelişti.Ama taraflı olarak düşünürsek Brook beni son sayılarda çok etkiledi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık