Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
Şahsi fikrim sadece kid esir alınmış bence hawkings ve killer kaçıp kurtulmuştur kid kendini feda etmiştir apo da ihanet etmiştir

Kizaru'ya geyik olsun diye daldı da ne oldu? :D O şekilde düşünmeden hareket etmesi aptallığını gösteriyor sadece.
Adam eğlendi işte, tekmesini de yedi ve Yeni Dünya'ya gitti :p Apoo planlı, sinsi bir karaktere benziyor bence. Kid'leri sattıysa bile korkusundan değil Kaido'yu içeriden çökertmek içindir.

Hatta bütün bunlar Hawkins'in planı olabilir. Bu adam gökten Kaido'nun düşeceğini öngörmüş olmalı. Buna göre plan yaparak Apoo'yu ajan yapmıştır. Apoo'dan beklentim büyük. Çift taraflı oynuyor. Şov yapacak daha sonra :D

Adamın ihaneti bile esasında bir başka ihanet için.

Eğer bir kurum veya kişi yozlaşmışsa kendi yolunu çizip oradan ayrılmaya hainlik gözüyle bakmıyorum. Bu mantıkla ne güzel ya Corazon Dofun kardeşi doğdu diye sırf kardeşinin yanında mı yer alması gerekiyor.
Hayır aksine Corazon adamın dibinin dibidir. Bağlı olduğu iki farklı yer varken ikisinide takmayıp kendi doğrusunu ölümü pahasına gerçekleştirebilecek biridir.
En ağır hain o listede tabikide Teachtir.

Eğer bir kurum veya kişi yozlaşmışsa kendi yolunu çizip oradan ayrılmaya hainlik gözüyle bakmıyorum. Bu mantıkla ne güzel ya Corazon Dofun kardeşi doğdu diye sırf kardeşinin yanında mı yer alması gerekiyor.
Hayır aksine Corazon adamın dibinin dibidir. Bağlı olduğu iki farklı yer varken ikisinide takmayıp kendi doğrusunu ölümü pahasına gerçekleştirebilecek biridir.
En ağır hain o listede tabikide Teachtir.
Teach tayfaya katılırken farklı ayrılırken farklı amacı yok ki başından sona meyveyi bulmak için orada bunu WB anlayamazken Orayla alakası olmayan Sanks bile görüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık