Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
Ne biçim anket, Teach var, Apoo var, Hody Jones yok... Ayrıca Nico Robin de az ihanet etmedi Croco-boy'a. Nami, Going Merry'yi çalıp gitti, ihanet sayılmıyor mu, adamlar bulamasa Nami'yi öyle kala kalacaklar. Usopp aynı şekilde kaptanına karşı geldi.

Rayleigh'in Ace'ten haberi olup olmadığı belli bile değil, yargısız infaz yapmış anket sahibi.

Ne biçim anket, Teach var, Apoo var, Hody Jones yok... Ayrıca Nico Robin de az ihanet etmedi Croco-boy'a. Nami, Going Merry'yi çalıp gitti, ihanet sayılmıyor mu, adamlar bulamasa Nami'yi öyle kala kalacaklar. Usopp aynı şekilde kaptanına karşı geldi.

Rayleigh'in Ace'ten haberi olup olmadığı belli bile değil, yargısız infaz yapmış anket sahibi.
Harbi Teach'in ne işi var adam alt tarafı tayfa üyesini öldürdü herkesin yaptığı şey :)

Rayleigh haberi var ace den niye yardım etmedi bende bilmiyorum ama orada en güçlü adam Wb varken ben gelmesem de olur demiştir belkide

Vefasızlık ayrı, ihanet ayrı şeydir.
Gidip vefasızlık bana göre ihanettir diyip subjektifmiş gibi gösterirsen, adam da gidip çiçek toplamak ihanettir o yüzden Chopper haindir der.
Bunun subjektif bir tarafı yok, hain olmak hıyanet etmektir, güveni kötüye kullanma, aldatmaktır. Sen kafana göre kelimenin yapısı "Yaa bana göre böyle amaa :(((" deyip değiştiremezsin. Değiştirirsen kimse tınlamaz.
Bana göre hainlik kışın donsuz dışarı çıkmaktır mesela, tartışıyor muyum ben sizle?

Bu konunun aynısı vardı zaten.

Tek bir açıdan bakıp, iyi karakter ne yapsa haklıdır'cılar doluşmuş gene :rolleyes:

Hainlik amacına göre senden beklenenin dışında hareket etmek değil karşılaştığın ortama göre yan çizmesi veya oradan uzaklaşmasıdır. Apoo

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık