Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Büyük Aşkınız Nasıldı

Dağladı be ciğerim. :( Çok üzüldüm.
Ben şu an duvara bakarak kahve içiyorum.

Beş dakika öncesinde beraberdik sonra indi hep ben bırakırdım evine o gün basket maçında sürekli oynatildim yorgunsun bırakma dedi. Dinledim. Beş dakika sonra telefonum çaldı arkadaşın en son seninle görüşmüş buraya gelsen iyi olur dedi. Gittim yerdeydi. Hırkamı çıkarttım yüzünü örttüm.

Lise aşkıydı bizimkisi. Bir teneffüste sınıf kapısında arkadaşlarla laklak ederken görmüştüm ilk kez. Üzerinde iğrenç okul üniforması, dalga dalga saçları ve o ağzından eksilmeyen kocaman gülümsemesiyle. İlk gördüğüm anı hiç unutmam tıpkı son konuşmamızı unutmadığım gibi. Sonra sonra arkadaş olduk. Bütün gün okulda beraberdik yetmezmiş gibi okul çıkışlarında da. Bir keresinde durakta minibüs beklerken "Ben seninle evleneceğim haberin olsun." demiştim, "Ne diyo bu deli." diye geçirmiş içinden. Gel zaman git zaman sevgili olmuştuk bile çoktan. 10 sene. 10 sene boyunca birlikteydik, daha doğrusu birlikte büyümüştük. Tabii her güzel şeyin olduğu gibi bunun sonu da geldi. Lise aşkımdı benim, ilk ve son aşkım. "Ben aşkı hayattan çok ölüme benzetirim... ve insan bir kere ölür." Geçtiğimiz senenin şubat ayıydı, artık ilişkimiz iyiden iyiye sarpa sarmıştı ve kötü davranıyordu bana, çok kötü. Sanki hayat yeterince kötü davranmıyormuş gibi. Ayrılmak istediğimi söyledim. Oturup uzun uzun konuştuk. Bana her şeyi söyledi. Bunun geri dönüşü olmaz, burada biterse biter vs. her şeyi söyledi ama gitme demedi. Gittim ya da ben gittiğimi sanıyordum. Ayrıldıktan 3 gün sonra patronuyla "yemeğe" çıkmış. Adam fırsat bekliyormuş e tabii her yerden fotoğraflarımız falan silinince açılmış buna :) 3 gün. 10 senenin yası 3 günmüş. İşin komik kısmı adamla aralarında 10-11 yaş fark var, adam evlenmiş boşanmış bir de 9 yaşında kızı var. Ayrıldıktan 6 ay sonra buluşmuş, konuşmuştuk. Kendisi anlattı bana her şeyi. Buluştuğumuz günün gecesini unutamıyorum. Ölüyorum sanmıştım, gerçekten ölmek istemiştim. 1 seneden fazla oldu ayrılalı ama insan üzülüyor.

Kadın milleti kardeşim :))) Benzerini bende yaşamıştım.

Ama şunu unutma insan yaşattığını yaşarmış, ki beterini de yaşadıda.

En büyük değil de ilkinden bahsedeyim. Lise son sınıfa kadar öyle hissetmedim hiç. Hatırladıkça hala utanırım kendimden.

Bi arkadaş grubum vardı okulun dışında. Birgün gruptaki kızlar yanlarında avrupada büyümüş bi kız getirmişti (ülkeyi unuttum direk avrupa diye söylüyorlardı hep). Biraz şakasını da yaptılar “bak senin gibi” gibisinden.
Güzelliği zaten bambaşkaydı da ikimiz çok iyi anlaşmıştık o gün. Ardından devam etti gelmeye. Ben en baştan “zaten bakmaz lan bu kız bana. Soğutmayalım gruptan” diye düşünüp normal arkadaşlık kurmuştum. Zaten arkadaş çevremde öyle şeyler denemezdim de. Ama tanıdıkça düştüm kıza, çok sempatikti.

Neyse. Son gelişinden İki gün falan geçti. Baktım bu kız yok. Ona ne oldu gelmiyor mu diye ortaya sordum grup yine toplandığında. Herkes bana öyle baktı ki içlerinden geçen küfürleri duyar gibi oldum.

Orda öğrendim ki gruptaki kızlar buna benden bahsetmiş, göstermiş falan. Kızın da hoşuna gitmiş tanıştırın demiş ondan gelmiş kız. Onun için gelmiş yanıma oturmuş, onun için ikimiz çok konuşmuşuz. “Lan ben nerden bileyim söyleseydiniz ya önceden” dediğim an “nasıl anlamadın öküz” diye cevap geldi birkaç ağızdan.
Bi ara kız hisler karşılıklı sanıp ben konuşurken koluma bile girmiş otururken. O an rahatsız olunca düşünmeden kolumu çekmişim farkında bile değilim. Yüzü baya düşmüş. Gruptakiler de ben olayı anlayıp direk “tamam kaptırma kendini, olmaz aramızda öyle bişey” tarzı bi mesaj verdim kıza sanmış. O yüzden açmamışlar konuyu ben sorana kadar.
Ben çok iyi anlaştık diye hatırlıyorum. Kız “benden hiç hoşlanmadı” diye biliyor beni.

Çağıralım mı gibisinden muhabbetler döndü tabi de istememiştim. Hem utancımdandı hem de ciddi bi ilişkiye girmeyeyim üniversite sınavı falan diye bahaneyle kaçtım o durumdan. Görmedim bi daha.

Daha çıkmadığım biri için aşk demek zor ama bi kızı harbiden sevdiğimi düşündüğüm ilk seferdi. 1-2 hafta çıktığım insanlara karşı bile öyle hissetmemiştim. En büyük aşkım ise bu sırada başka şehirden tanıdığım ve arada görüştüğüm, lisem bitince aynı şehirde yaşamaya başlayıp birlikte olduğum biriydi.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık