Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Balon Karakter

En fazla şişen balon?

• Ace

Kullanılan: 56 19.0%
  • Mihawk

Kullanılan: 59 20.1%
  • Kid

Kullanılan: 32 10.9%
  • Lucci

Kullanılan: 20 6.8%
  • Crocodile

Kullanılan: 34 11.6%
  • Cracker

Kullanılan: 24 8.2%
  • Shiryuu

Kullanılan: 18 6.1%
  • Dragon

Kullanılan: 28 9.5%
  • Fisher Tiger

Kullanılan: 43 14.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 6 2.0%
  • Trafalgar Law

Kullanılan: 11 3.7%
  • Enel

Kullanılan: 33 11.2%
  • Diğer

Kullanılan: 50 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    294
Dof ve komutanları Croco'ya yediren çok adam gördü bu gözler Çerlo. :(
Ben de Buggy'ye Shanks'ı aldırırım, ama bu Buggy'yi balon yapmaz. Mangadan beklenti yaratılıp da bu beklentiyi karşılamayan balondur. Ve şimdiye kadar da böyle bir karakter olmadı. Ya da ben hatırlamıyorum.

Ben de Buggy'ye Shanks'ı aldırırım, ama bu Buggy'yi balon yapmaz. Mangadan beklenti yaratılıp da bu beklentiyi karşılamayan balondur. Ve şimdiye kadar da böyle bir karakter olmadı. Ya da ben hatırlamıyorum.
İşte forumda abartıldığı düşünülen karakterlere göre balon seçiliyor bu konuda.

Croco'nun ne balonluğunu gördünüz arkadaş, ne işi var bu adamın ankette. Adam için kimse über güçlü falan da demiyor, yeri belli yurdu belli. Zamanında Luffy'yi iki kere yenmiş, savaşta da onurunu korumuş. Kimse çıkıp da bu herif yonkou indirecek, amiral madara edecek de demiyor. Balon ne alaka. Yüksek beklenti içinde olunup da bu beklentiyi karşılamayana balon denir. :artiz:
Hayır birader balon göreceli bir şey.

Balon olması için abartılan birinin(ki fos çıktığı için abartıldığını anlıyoruz) fos çıkması lazım. Burada herhangi bir şeyi doğru düzgün gösterilmeyen karakterlere çeşitli yorumlar atıldığını görüyorum. Sevmiyorsanız sevmiyorum deyin de balon demeyin. :(
:alkis::sapkali:

Mesela Jack kendi kendini balon çıkarmıştır. Güçsüz olduğu anlamına gelmez ama kalkıp kendi mamut halinin bin katı büyüklüğünde file dadanırsa ağzının payını yer oturur. Ben alayına giderim hurra moduna girer Fuji'nin, Sengoku'nun olduğu yere dalarsa da dayağı yer oturur. Adam kendi kendine üfleyerek şişirmiş sonra da kendi kendini patlatmıştır. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık