Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Balon Karakter

En fazla şişen balon?

• Ace

Kullanılan: 56 19.0%
  • Mihawk

Kullanılan: 59 20.1%
  • Kid

Kullanılan: 32 10.9%
  • Lucci

Kullanılan: 20 6.8%
  • Crocodile

Kullanılan: 34 11.6%
  • Cracker

Kullanılan: 24 8.2%
  • Shiryuu

Kullanılan: 18 6.1%
  • Dragon

Kullanılan: 28 9.5%
  • Fisher Tiger

Kullanılan: 43 14.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 6 2.0%
  • Trafalgar Law

Kullanılan: 11 3.7%
  • Enel

Kullanılan: 33 11.2%
  • Diğer

Kullanılan: 50 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    294
Sonuçta o adamın emri altında.Bir korsana hatta seytan soyunun devamına gerek yok diyerek öldürürdü de.Bunlara bakmadan niye dedelik yapmadı.Yaşamına müsade eden o.Hayatı garp'ın elindeydi.Sadece kaderini kendi belirledi.Kol girmesi ile öldü kadere bak :hhh:
İyi de ben bunlarla ilgili bişey demedim, ben sadece yaptığı şeyin tam olarak yetiştirmek sayılmayacağını söyledim.
Benim için Ace'nin ölmesi ve Garp arasındaki durum bire bir bağlantılı değil, Garp başlı başına balon bir karekter.

Dragon'un gücü hakkında ne gördük de balon diyorlar bu da sorulması gereken sorulardan bir tanesi.
Gücüyle ya da güçsüzlüğüyle belki fikir üretiriz ama Lufy'yi başından atması bile yeterli olur. Sabo gibi çocukları kullanmasını saymıyorum, çocuk sonuçta değil mi? İstediğini olacağım diyebilir, ailesini bulup vermek yerine beyin yıkayıp kullanmış. Yasop daha beter, macera Shanks kaçıyor mu? Karısı ölsün, oğlu kimsesiz yaşasın. O da hava bassın, yonkou tayfasında eğlensin.

Fikir adamı olmak da suç sanırım. :( Bu konuda kendi beklentilerinin aksi yönünde bir şey çıkınca sen benim hayallerimi yıktın senin başına bin türlü bela gelsin türevinde bir şeyler yazılıyor heralde. :oleyo: Mazi kalplerinde yaraymış, kesin bilgi.
Doğru düzgün görsek neyse. Toplasan 5 bölüm gördük zaten. Ne gücünü ne kişiliğini bilmiyoruz. Dikkat ediyorum da genelde Doflamingo yandaşları fikir adamı diyor. Niye acaba :rolleyes: Monkey D. Dragon yazmıştı bunu hoşuma gittiği için arşivlemişim :D Kopyala yapıştır yaptığım için yazım hataları olabilir.

Ooo konum hortlamış alırım bi dal.
Hemen dof yancısı haterlar da toplanmış Tabi kendi karakterleri dünyanın merkezine yolculuk cosplay yaptığı için sarcak adam arıyorlar
Şu seride 1 tane fikir adamı gösterin tescilli de öğrenek be nasıl oluyor.
Kimse kimseyi ''ooo bu adam çok zeki, çok iyi planları var'' diye takip etmez. Baştaki adamın güven vermesi gerek. Adam bakıcak ''oha şunun gücüne bak bunun peşinden gidip herşeyi başarabiliriz'' tarzı bir güven vermesi gerek. Korsan serisi birde hiç kaptanından güçlü adam var mı? Herkes kendisinden güçlüsünü takip eder.

@kuroashi.no.sanji1993

Dragon'a fikir adamı diyenler Dragon'un nasıl fikirleri olduğunu düşünüyorlar acaba ? Hani ''Ulan nasıl fikirler onlar da bu adam o kadar tehlikeli bulunuyor ?'' diyorum.Dragon'a sadece fikir adamı demek Usopp>Shanks demek gibi bir şey.

Gücüyle ya da güçsüzlüğüyle belki fikir üretiriz ama Lufy'yi başından atması bile yeterli olur. Sabo gibi çocukları kullanmasını saymıyorum, çocuk sonuçta değil mi? İstediğini olacağım diyebilir, ailesini bulup vermek yerine beyin yıkayıp kullanmış. Yasop daha beter, macera Shanks kaçıyor mu? Karısı ölsün, oğlu kimsesiz yaşasın. O da hava bassın, yonkou tayfasında eğlensin.
Dragon bencilliğin uçlarında gezdiği gibi aynı zamanda çıkarcı bir karakter. Son göründüğünde Koala ile konuşurken ne Luffyi ne Saboyu soruyor direkt Robin nasil diyor, zaten Robinin tutuklu olduğu bilgisi üzerine adamlarını gönderdiği falan ortaya çikıyor. Robin kim devrimin ışığıymış Luffy geberse de sorun yok.

Doğru düzgün görsek neyse. Toplasan 5 bölüm gördük zaten. Ne gücünü ne kişiliğini bilmiyoruz. Dikkat ediyorum da genelde Doflamingo yandaşları fikir adamı diyor. Niye acaba :rolleyes: Monkey D. Dragon yazmıştı bunu hoşuma gittiği için arşivlemişim :D Kopyala yapıştır yaptığım için yazım hataları olabilir.

Ooo konum hortlamış alırım bi dal.
Hemen dof yancısı haterlar da toplanmış Tabi kendi karakterleri dünyanın merkezine yolculuk cosplay yaptığı için sarcak adam arıyorlar
Şu seride 1 tane fikir adamı gösterin tescilli de öğrenek be nasıl oluyor.
Kimse kimseyi ''ooo bu adam çok zeki, çok iyi planları var'' diye takip etmez. Baştaki adamın güven vermesi gerek. Adam bakıcak ''oha şunun gücüne bak bunun peşinden gidip herşeyi başarabiliriz'' tarzı bir güven vermesi gerek. Korsan serisi birde hiç kaptanından güçlü adam var mı? Herkes kendisinden güçlüsünü takip eder.
CP 9 nasil Spandamın peşinden gidiyor? Spandamdan güçlüler ama yetki Spandamda.

Amiraller neden Kutsal Ejderlerin emrinde? Bu adamlar hapşırsa mikrobu kovalayacaklar o derece bir bağlılık söz konusu.

Demalo Black in emrinde kendinden güçlü bir sürü korsan vardı. Neden? Çünkü görünüş ve beyanlariyla insanları aldatıyordu.

Palyaço Buggy keza aynı, Hajrudin ve dev tayfası Buggynin emrindeydi, daha sayısiz kendinden güçlü adami vardir. Geçmişinin ve bağlantılarının ekmeğini yiyordu.

Dragon da aynı şekilde. İnsanlara vaatte bulunuyor, efendiler pek yakında cumhuriyeti kuracaz diyor, fanus kafaların zulmüne son verecez diyor. Böyle olunca bu adamın müritleri çoğalıyor. Ee 1 2 müridi güçlü olsa güç peşinde koşanlar da bu adamın emrine girer zaten.

Dragon bencilliğin uçlarında gezdiği gibi aynı zamanda çıkarcı bir karakter. Son göründüğünde Koala ile konuşurken ne Luffyi ne Saboyu soruyor direkt Robin nasil diyor, zaten Robinin tutuklu olduğu bilgisi üzerine adamlarını gönderdiği falan ortaya çikıyor. Robin kim devrimin ışığıymış Luffy geberse de sorun yok.

Amiraller neden Kutsal Ejderlerin emrinde? Bu adamlar hapşırsa mikrobu kovalayacaklar o derece bir bağlılık söz konusu.

Demalo Black in emrinde kendinden güçlü bir sürü korsan vardı. Neden? Çünkü görünüş ve beyanlariyla insanları aldatıyordu.

Palyaço Buggy keza aynı, Hajrudin ve dev tayfası Buggynin emrindeydi, daha sayısiz kendinden güçlü adami vardir. Geçmişinin ve bağlantılarının ekmeğini yiyordu.

Dragon da aynı şekilde. İnsanlara vaatte bulunuyor, efendiler pek yakında cumhuriyeti kuracaz diyor, fanus kafaların zulmüne son verecez diyor. Böyle olunca bu adamın müritleri çoğalıyor. Ee 1 2 müridi güçlü olsa güç peşinde koşanlar da bu adamın emrine girer zaten.
+1

Spandam hükümet tarafından görevlendirildiğ için onu mecburen takip ediyorlar. Memuriyet gibi bir şey. Aynı şekilde Amiraller de memur.
Diğer örneklerde ise bariz bir şekilde kandırılmış kişiler var.
Ben Dragon'un o tür bir şekilde insanları kandıracağını düşünmüyorum. Güç peşinde koşanlar değil ezilenler onun peşinden gidiyor. Goa krallığı bölümlerine bakabilirsin.

Spandam hükümet tarafından görevlendirildiğ için onu mecburen takip ediyorlar. Memuriyet gibi bir şey. Aynı şekilde Amiraller de memur.
Diğer örneklerde ise bariz bir şekilde kandırılmış kişiler var.
Ben Dragon'un o tür bir şekilde insanları kandıracağını düşünmüyorum. Güç peşinde koşanlar değil ezilenler onun peşinden gidiyor. Goa krallığı bölümlerine bakabilirsin.
NewKama kraliçesi mi ezilen yoksa Tiran (Zalim) lakaplı Kuma mı? Bu adamlar bariz güçlü ve fikirden etkilenmiş görünüyorlar. Devrim adı altında biraraya gelmeleri bile bunu doğruluyor. Benim demek istediğim, sırf Kuma ve ivankovu görenler bile bu fikri benimsemese dahi bu ekibe katılabilir bu oluşum etrafında toplanabilirler.

Diğer yandan Dragonun fikri insanlara umut veriyor. Yani yalan söylemesine yahut insanları kandırmasina gerek yok. Halkın her zaman istediği ama asla yapamayacaği bir ideali ileri sürüyor Dragon. O yüzden fikrin kuvveti insanlari etrafında toplamasina yetiyor.

NewKama kraliçesi mi ezilen yoksa Tiran (Zalim) lakaplı Kuma mı? Bu adamlar bariz güçlü ve fikirden etkilenmiş görünüyorlar. Devrim adı altında biraraya gelmeleri bile bunu doğruluyor. Benim demek istediğim, sırf Kuma ve ivankovu görenler bile bu fikri benimsemese dahi bu ekibe katılabilir bu oluşum etrafında toplanabilirler.

Diğer yandan Dragonun fikri insanlara umut veriyor. Yani yalan söylemesine yahut insanları kandırmasina gerek yok. Halkın her zaman istediği ama asla yapamayacaği bir ideali ileri sürüyor Dragon. O yüzden fikrin kuvveti insanlari etrafında toplamasina yetiyor.
Ben Goa'da yanına aldığı adamlardan bahsediyordum. Onlara dünyayı değiştireceğim diyordu. O adamlar yok edilmek isteniyordu. Bir manada ezilmiş işte.

Tepedekiler tabi ki güçlü olacak. Yine benim dediğime geliyorsun işte. Sadece fikir ile kimse kimseyi takip etmez güçlü de olması gerekiyor. Ivankov'un tepkileri bile Dragon'un ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. Kuma ve Ivankov fikirleri çok güçlü diye takip etmiş yani. Kimsenin düşüncelerine gülmem çabuk çabuk ama çok komik geliyor bu düşünce. İzninle gülüyorum :D

Fikrin kuvveti diye bir şey mi var? Bu seride güç ön plana çıkıyor. Fransız İhtilâli yapmıyor bu adam. Hükümeti sadece fikir ile devirmeyecek bu adam.

Asla yapamayacağını nereden biliyorsun? Bu seride hayaller önemli. Boş beleş biri olan Coby bile Amiral olacak. Dragon'un hükümeti devirmesi Luffy'nin KK olması kadar kesin bir şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık