Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Abartılı One Piece Yorumları

Mihawk'ta haki yok.
Mihawk'ın hakisi yok, vista ile eşit güçte, şanks'dan kaçtı, croco'dan güçsüz, buggy'i kesemez gibi bütün yorumlar.
Bunların yarısının neyi abartı acaba?

Mihawk'ta haki yok muhabbetinde haki kavramı bile belli değildi. Rayleigh hakiyi Marineford'dan sonra açıklıyor ki hakiyi tam olarak Punk Hazard'da çözüyor millet.

Ayrıca Buggy'yi kesemiyor çünkü adam kesilmiyor meyvesi sayesinde. Biraz düşünüp zamanın şartlarına göre mi yorum yapsak?

Konuyu falan anlama sıkıntısı yaşandı herhalde.

Abartılı yorumlar sadece bir karakterin fanlarının ciddiye alıp yazdığı şeylerdir. İi bence. Sadece onlar savunur onlardan başka da takanı yoktur.

Bir de bence abartılı yorum yazmak için bir iki kişiden fazla kişinin yazması gerek bence. Yoksa her karakterin abartanı var kaçınılmaz. Ben Big Mom Roger'dan güçlüdür diyen birisini görsem kalkıp buraya Big Mom abartılıyor bakın Linlin'e şöyle diyorlar demem. Tek kişi yazmıştır çünkü.

Benim 2 kriterim bu. Bunlara uygun bir görüş şu, Zoro Luffy'den güçlüdür, Zoro ona denktir ve ya çok yakınlardır düşüncesi.

Şu yukarıdakileri Zoro fanlarından başka ciddiye alıp yazan yoktur. Dalga konusu resmen. Ne Luffy'ye ne de Zoro'ya sempati ya da antipati besleyen kişiler bu yoruma kahkahayı patlatırlar.

Zoro'nun fanı olup Zoro'yu tanıyamamak çok ironik.

Sırf bu aşktan dolayı Zoro'nun almadığı karakter kalmadı forumda. İstisnasız bu tahminlerin hepsi de yanlış çıktı. Ulan Zou gibi bir ara arcta ve tüm kek gibi Zoro'nun bulunmadığı arcda bile bu muhabbeti yapan birileri vardı. Bir tanesi kimdir tahmin edin. :D

Bu konuda en çok acıdığım da Mihawk. Garibimin 2 3 tane gerçek fanı var yok. Ama savunanı ve gömeni çok.

Hele şu an Wano zamanı altın çağını yaşıyorlar. Wano bitince ilgileri de sönecektir. Yine DnS Mystic07 Eserovic filan kalır.

Foruma üye olduğumda Zoro'ya bu kadar karşıt yorum yapacağımı tahmin bile edemezdim.

Tam tersi şekilde Zoro'yu gereksiz gömenlerinde yükselmesiyle forum bildiğin çatışma ortamına döndü. Keşke bundan hariç olabilseydim. En çok istediğim şey Wano'nun bir an evvel bitmesi. Çünkü çok soruya cevap bulacağız ve en azından bir taraf eskisi kadar kesin konuşamayacak.

-Killer, Zoro’yu tekledi
-Kılıç ustalarında haki yok
-Kılıç ustaları bu serinin adamı değil
-Sanji istese kılıç kullanabilir çünkü çok iyi
bir aşçı
-Zoro ve Sanji denk adamlar...
Zoro ve Sanji dışında başka karakterlerle veya konularla alakalı mesaj attığını görürsem baya şaşıracağım. 10 yorumun 9.9'u bu ikisi yav. 0.1'i de Luffy.

Zoro ve Sanji dışında başka karakterlerle veya konularla alakalı mesaj attığını görürsem baya şaşıracağım. 10 yorumun 9.9'u bu ikisi yav. 0.1'i de Luffy.
Yoo başka karakterler ve konularla iligili yeri geldiği zaman herkes kadar bende yorum atıyorum ama serinin ana karakterleri bunlar ve genelde çoğu kişi bu karakterler üzerine tartışıyor. Yanlış düşünüyorsun yani.

Sanji Katakuriyi alacak Luffy Big Momu(Geçen arc için)
Zoro Kingi tek alacak, sanji Queeni fakat Luffy Kaidouyu Kid ve Lawla beraber alacak(bu arc için)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık