Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Abartılan Manga Karakteri

En Çok Abartılan Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    94
Luffy reyizin son zamanlarda yaptığı icraatler yüzünden Zoro fanları artık büyük sözler edemiyor Zoro Luffy ile eşit gibi felan. Artık yakın seviyede diyebilen biri bile yok. O yüzden Zoro fanlarını eledim.

CP fanları eklenebilir ama. :D
g4 görüp luffy'nin herkese karşı şansı var diyen arkadaş da gelmiş hoşgeldin :hhh:

Shanks fanları direkt problemli, adamlar yazarın bizzat onayladığı her şeyi yok sayma eğilimindeler. Geceleri gizlice odalarına çekilip ''Shanks kılıç ustası değil, kılıç kullanıcısı bir kere'' diye ağlayarak duvarları yumrukladıklarını düşünüyorum.
Shanks kılıç ustası. Dediklerin kendi içerisinde tutarlı ama Shanks bambaşka çiziliyor. Oda'nın sıvadığı şeylerden biri de bu. Madem kılıç ustası o zaman mihawktan güçsüz çıkmalı ama adam direkt en güçlü yonkou işte. Rogerdan güçlü çıksa şaşırılmayacak yere geldi. Herifin hakisi joyboyla kıyaslanıyor. Mihawk'ın daha güçlü olma ihtimali yok

G4 ile nerdeyse Kaido indiriyordu araya girşlmeseydi ryo+h. Haki kaplamayla. Kaido indiren herkesi indirir:hıh: Gebeş biraz fazla geldi size anlıyorum ama Zoro’nun Enması var ya merak etmeyin.
Yani yaptığın espiriyi anlıyorum da Rosa'da g4 görüp Luffy'nin artık herkese şansı var diyen luffyci alpa ile kıyaslanacak bir abartma çıkmadı Zoro'culardan xD

Shanks kılıç ustası. Dediklerin kendi içerisinde tutarlı ama Shanks bambaşka çiziliyor. Oda'nın sıvadığı şeylerden biri de bu. Madem kılıç ustası o zaman mihawktan güçsüz çıkmalı ama adam direkt en güçlü yonkou işte. Rogerdan güçlü çıksa şaşırılmayacak yere geldi. Herifin hakisi joyboyla kıyaslanıyor. Mihawk'ın daha güçlü olma ihtimali yok
Mihawk ben bu evrendeki tüm kılıç ustalarını yendim, yiyorsa benden iyisi gelsin mottosuyla yaşıyor. Yazar tarafından en güçlü kılıç ustası olduğu açıklanmışken ve hali hazırda Shanks da kılıç ustasıyken mantıken ondan daha güçlü olması gerekiyor. Denk olmaları bile benim için karakterin bütün olayını çöp edeceğinden retcon sayarım.

Mihawk ben bu evrendeki tüm kılıç ustalarını yendim, yiyorsa benden iyisi gelsin mottosuyla yaşıyor. Yazar tarafından en güçlü kılıç ustası olduğu açıklanmışken ve hali hazırda Shanks da kılıç ustasıyken mantıken ondan daha güçlü olması gerekiyor. Denk olmaları bile benim için karakterin bütün olayını çöp edeceğinden retcon sayarım.
Kolu koptuktan sonra hiç vs atmadılar cart curt diyip saçma bir açıklamayla ünvanı biraz bok edecek. Denk çıkarlarsa şanslı say ama o bile imkansız duruyor. Ya da cidden kılıç kullanıcısı olacak hahshsjsa

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık