Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] EMS Madara vs. EMS Itachi

Madara vs İtachi kim alır?

• Madara

Kullanılan: 113 79.0%
  • İtachi

Kullanılan: 30 21.0%

• Kullanılan toplam oy
    143
Madara salak karakter değil bu zeka şeyi nereden çıktı ya ? Kukla olması senaryo onu geçin. Yata aynası olsa ne olur madara klonlarına susano giydiren birisi. Adam kagelerle savaşmadı bile. Öyle basit değil totsukalı susano çıkar hop mühürlendi he aynen suyundan da. Basit olsa mü ve onoki de ki kekgai kimse de yok adamların yanında madara dediğinde abi sıçtım bez getir diyorlar.
Dostum senaryo menaryo madara kandırıldı. İtachiyse hiçbir zaman kandırılmadı. Kaldı ki bu vsde çakralar eşit ve ikisinde de ems var deniyor. Eğer bu öğeler eşitse geriye dövüş zekası falan kalıyor onda da itachi önde bence. Fikrimde sabitim kusura bakma :)

Dostum senaryo menaryo madara kandırıldı. İtachiyse hiçbir zaman kandırılmadı. Kaldı ki bu vsde çakralar eşit ve ikisinde de ems var deniyor. Eğer bu öğeler eşitse geriye dövüş zekası falan kalıyor onda da itachi önde bence. Fikrimde sabitim kusura bakma :)
Ha siyah zetsu itachi yi kandıramazdı. Peki. Bu mevzu ile dövüş zekası ne alaka çocukluktan beri savaşla büyüyen madara ki rakipleri senju klanı, bunda itachi madara yı yener diyorsunuz. Sürekli yonkou ile vs atan ile koramiral le vs atan aynı mı olur ? Sizin mantıkla aynı. Ne zekaymış arkadaş bitmedi şu savaş zekası işi. Madara kekkai genkai sahiplerini diz çöktürüyor adamın tek çekindiği ki ondan üstün hashirama. Evet fikriniz sabit olduğundan yanlış düşünüyorsunuz ya...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık