Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] EMS Madara vs. EMS Itachi

Madara vs İtachi kim alır?

• Madara

Kullanılan: 88 79.3%
  • İtachi

Kullanılan: 23 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    111
Farkı anlamanız için diyorum, Madara, tıpkı Sasuke gibi, Indra’nın reenkarnesi. Itachi ise saf, öz ve kimsenin reenkarnesi değil. Bu haliyle Sasuke’yi şamar manyağı etti. Millet Sasuke’yi ezip Madara’yı övmeye çalışıyor, hal bu ki Madara, Sasuke’nin bir önceki jenerasyonu.
Henüz 16 yaşında olan Sasuke'yi şamarladı. Sanırsın 20'li yaşlarındaki Sasuke'yi yendi.

Aynen, bizzat adam kanada hedef almış, panel panel gösteriyor anlaman için.

O dövüşte Sasuke’ye maçı verdi la bildiğin?
Kanada mı hedef almış :hhh:
Sasuke kaçıyor, arkasından vermiş odun ateşini. Kanat da arkasında kaldığı için ilk tutuşan kısım orası haliyle. Bunun açıklamasını yapmak zorunda kaldım🤦‍♀️🤦‍♂️

Kanada mı hedef almış :hhh:
Sasuke kaçıyor, arkasından vermiş odun ateşini. Kanat da arkasında kaldığı için ilk tutuşan kısım orası haliyle. Bunun açıklamasını yapmak zorunda kaldım🤦‍♀️🤦‍♂️
Ee niye kanada deyince salıyor? Top yekün yaksa? Gidiyor bir de kontrol etmeye çalışıyor? Hiç mi analiz yeteneğin yok? Belki de olmadığı için her konuda yanılıyorsundur.

bu konuyu okurken insanların değiştirilen koşullara nasıl ayak uyduramadığını görüyor insan :S itaçiyi hala hasta kabul ediyorlar, madarayı hala edo kabul ediyorlar ve haşirama dövüşünden sonra elde ettiği şeyleri varsayıyorlar falan. cidden vakit kaybı ve geyik konusuna dönmüş üzücü.

naruto kitlesi nerde bıraktıysak orda kalmış

Farkı anlamanız için diyorum, Madara, tıpkı Sasuke gibi, Indra’nın reenkarnesi. Itachi ise saf, öz ve kimsenin reenkarnesi değil. Bu haliyle Sasuke’yi şamar manyağı etti. Millet Sasuke’yi ezip Madara’yı övmeye çalışıyor, hal bu ki Madara, Sasuke’nin bir önceki jenerasyonu.
İnsanlardaki çakra'nın kaynağı olan şahıslardan birinin reenkarnasyonu, o çakrayı genetik olarak bilmem kaç bin nesilde miras almış birinden daha mı güçsüzdür diyorsun

Çocuğu diri diri yakmış. Aynen savaşmıyor :hhh:
Yaptığınız tek şey ortada bir gerçekliği olmayan varsayımlar üzerinden savaşı ele almak.
İtaçi daha zeki, İtaçi daha potansiyelli, İtaçi daha yetenekli, İtaçi daha bla bla bla
Aynı itaçi ne Jiraiya'ya diş geçirebiliyor, ne kardeşine ne de Danzo'ya. Sefil bir katil olarak Ms bile açamamış kardeşinin elinde geberip gidiyor. Üstelik bedeni kullandığı teknikleri kaldıramadığı için:hhh:

En komik kısım da bu vs'de bir şeyleri göstermek zorunda olan Madara'ymış gibi ele almanız🤦‍♀️🤦‍♂️
Bu attığın resmin öncesinde kardeşini yakmamak için gözünü kıstığı sahneyi atacak yüreğini nereye gömdün de zırvalıyorsun.

Size ancak yav he he deyip geçmek lazım daha ötesine lüzum yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık