Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] EMS Madara vs. EMS Itachi

Madara vs İtachi kim alır?

• Madara

Kullanılan: 88 79.3%
  • İtachi

Kullanılan: 23 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    111
Evet, çakra sıkıntısı olmayan itaçi diyorum. İtaçinin hikayedeki konumu OPtaki E. Odanın bile dokunamadigi karakterler gibi. Kişimoto resmen önce İtaçiyi çizmis sonra diğerlerine yer vermiş gibi, çıktığı hiçbir sahnede karizması cizilmedi, Kişimoto Haşiramaya anten taktırdı, Minatonun kolunu kopardı, Madarayi Kurtlar Vadisindeki Hüsrev Ağaya çevirdi arkadan vurdurdu ama bunların hiçbirini İtaçiye yapamadı, hikaye içindeki önemi, değeri ve featleri cakrasi olsaydi dedirtiyor işte :)
Çizilmeyen karizma:

Bu adamın yaşarken karizmasını korumasının tek sebebi var. Analiz yeteneği o kadar iyi ki kendisinden güçlü birine denk gelince bunu hemen anlayıp kaçıyor.

Evet, çakra sıkıntısı olmayan itaçi diyorum. İtaçinin hikayedeki konumu OPtaki E. Odanın bile dokunamadigi karakterler gibi. Kişimoto resmen önce İtaçiyi çizmis sonra diğerlerine yer vermiş gibi, çıktığı hiçbir sahnede karizması cizilmedi, Kişimoto Haşiramaya anten taktırdı, Minatonun kolunu kopardı, Madarayi Kurtlar Vadisindeki Hüsrev Ağaya çevirdi arkadan vurdurdu ama bunların hiçbirini İtaçiye yapamadı, hikaye içindeki önemi, değeri ve featleri cakrasi olsaydi dedirtiyor işte :)
Itachi Naruto'nun Zoro'sudur diyebilir miyiz?

Itachi Naruto'nun Zoro'sudur diyebilir miyiz?
Zoro çok zayıf kalır usta, İtaçinin karizması hiç cizilmedi diyorum, Zoronun diz cokmekten dizleri nasır tuttu, Emel Kuma Mihawk sahneleri hafızalarda, İtaçiye reyiz az dünyalik olsa Aizen gibi olurdu ama manevi dünyaya ilgi duyuyordu rahmetli :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık