Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] El Yapımı Going Merry Maketi

Nasıl Olmuş ?

• İdare eder en azından benzemiş.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kafasını benzetemedim.

• Çok kötü olmuş sen bir daha maket yapma :(

• Kullanılan toplam oy
    60
Çok güzel duruyor. Eline sağlık. Koçun kafası biraz daha yuvarlak olabilirdi.
Onu bir arkadaşım daha söyledi, hatta ankete öyle bir seçenek koydum. :)
Makete başlamadan önce ilk kafasını yontmaya başladım, kafasını yaparsam kalanı da bir şekilde yaparım diye düşündüm. :) Kırık bir süpürge sapından yonttum, elimden geldiğince yuvarlak yapmaya çalıştım ama malzemem küçüktü gemiyle çok orantısız olur diye düşündüm. Öyle bıraktım sonra. Gemiyi komple bitirmem 1 hafta sürdü kalanı da bitince de üşendim yeni bir kafa yapmaya :(

Ara ara böyle ahşap maketler yapıyordum, bunları paylaşmak içinde bir sayfa düşünüyordum. O sayfayı geçen açtım. Ve de ilk paylaşımımı Going Merry maketim olmasına karar verdim. Sayfa büyür mü bilmem ama ben maket yapmaya devam edicem onu biliyorum, şimdilik biraz amatörce ama biraz bütçe edinirsem özel yontma aletleri alıp daha profesyonel işler çıkartmayı planlıyorum. Yaptığım Going Merry maketini de sizlerle paylaşmazsam olmazdı. Umarım beğenirsiniz.

https://www.instagram.com/reel/Cy03bmLNSCX/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Makete bakarken seni stalklarken buldum kendimi. Ortak arkadaşımız varmış. :D

Güzel olmamış harika olmuş ellerine sağlık :) Nasıl tasarlayıp nasıl yapıyorsun
Ben tasarlamadım E. Oda tasarladı zamanında, bende göz kararı kestim yapıştırdım :)

Normalde aklımda Merry i yapmak yoktu, öyle sıradan basit bir gemi yapacaktım, sonradan Kendi kendime dedim Kaç yıllık One Piece fanıyım madem bir gemi yapıcam neden bu Going Merry olmasın, öyle bir gaza geldim işte, sonuç da beklediğimden iyi oldu. Öyle olunca da sizlerle paylaşayım dedim :)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık