Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Taşlama

Final saga için yazdığı mesajla zaman atlaması sonrası neden şişirilmiş bir manga hissiyatı aldığımız sorusunun cevabını vermiş mangaka. Filler çiziyormuş herif.
"Bu noktadan itibaren okumaya başlayabilirsiniz, çünkü buradan sonrası One Piece" cümlesi bir yazar için ne kadar talihsiz bir cümledir be arkadaş. Satışını, okuyucusunu artırmak için mi söylüyor acep bunu? Cidden ben anlayamıyorum, kendisine sû-i zan ile yaklaştığım için mi bu cümleyi olduğundan kötü algılıyorum acaba?
Adamım taktiği şu; Ark öncesi bütün heyecanı tavan yaptır, sonra 100 bölüm filler çiz. Bundan sonra da böyle yaparsa daha da kimse yüzüne bakmaz.

Final saga için yazdığı mesajla zaman atlaması sonrası neden şişirilmiş bir manga hissiyatı aldığımız sorusunun cevabını vermiş mangaka. Filler çiziyormuş herif.
"Bu noktadan itibaren okumaya başlayabilirsiniz, çünkü buradan sonrası One Piece" cümlesi bir yazar için ne kadar talihsiz bir cümledir be arkadaş. Satışını, okuyucusunu artırmak için mi söylüyor acep bunu? Cidden ben anlayamıyorum, kendisine sû-i zan ile yaklaştığım için mi bu cümleyi olduğundan kötü algılıyorum acaba?
Valla nemesisim, bence mesele şu ki biraz dolu taraftan bakmalıyız. Umarım sözlerinde samimidir. Final arc mevzusunu kaç yıldır dillendiriyor. Şöyle devrimciler, denizciler Shanks falan hepsinin güzel şekilde işlendiği bir mükemmel 200 300 bölümle mevzuyu kapasa Wano genel olarak 1000 küsür serideki bir düşüş yeri olarak hatırlanır.

Serinin geldiği yere bak. Geçmişte Garp ve Roger ittifak kurup Xebec'e karşı savaşıyor. Momo ise Amiral tokatlıyor. Haftaya bitir seriyi Zoro aslında tuzluk, Sanji battaniyeymiş diye. Hiçbir ciddiyetin kalmadı. Millet senin mangada karakterlerden bağımsız yazdığın sözlere bile inanmıyor artık.

Serinin geldiği yere bak. Geçmişte Garp ve Roger ittifak kurup Xebec'e karşı savaşıyor. Momo ise Amiral tokatlıyor. Haftaya bitir seriyi Zoro aslında tuzluk, Sanji battaniyeymiş diye. Hiçbir ciddiyetin kalmadı. Millet senin mangada karakterlerden bağımsız yazdığın sözlere bile inanmıyor artık.
Sana bir Uta verelim bu kadar sinirlenme :artiz:

Berbat bir yazar. Kim ne derse desin

Yeni neslin dahil olmadığı her olay efsane. Akainu Aokiji dövüşü, Tanrı Vadisi savaşı, WB-Roger savaşı. Roger-Garp çekişmesi.

Şimdi yeni neslin eklenmiş halini yazayım: gözlerden çıkan eller, momo denen sümüklü veledin Amirali ciddiyete zorlaması, Kaido gibi acımasız tanıtılan adamın bayılmış Luffy'i öldürmemesi. Bizim tayfa ve yeni nesil hangi olaya girse çöp ediyor. Coby ve Sabo da öyle. Garp bir dövüş için antrenman yapıyor aylarca, Zoro-Sanji dövüş esnasında power up alıyor.

Bu şekilde adaya soktuğun amirali öldürtmeliydin. Seri bitme aşamasına geldi böyle şok bir ölüm hem ciddiyet katar hem devamına dair heyecanlandırırdı insanları.

Bu şekilde adaya soktuğun amirali öldürtmeliydin. Seri bitme aşamasına geldi böyle şok bir ölüm hem ciddiyet katar hem devamına dair heyecanlandırırdı insanları.

Momo ve ekibi tarafından öldürülürse serinin takipçi sayısı %10 düşer. Amiral haterlarından bile bırakan olur seriyi.

İnsanları heyecanlandırmak istese çatıya çıkan 5'liden birini öldürürdü. Ondan sonra diken üzerine sayfa değiştirirdik, spoilere bile bakan çıkmazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık