Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

Aside from Oda, 14 mangakas sent celebration messages to Watsuki including Kishimoto, Sorachi, Shimabukuro, Obata, Inagaki, Yabuki, Hiroyuki Takei, Yusei Matsui, Shinya Suzuki, Kazuhiro Fujita, Nobuyuki Anzai, Yasuhiro Nightow, Katsunori Matsui and Mikio Ito.

Yukarıdaki mangakaların mangaları sırasıyla, one piece, naruto, gin tama, toriko, death note, bakuman, eyeshield 21, dr. stone, black cat, to love ru, shaman king, assassination classroom, mr. fullswing, ushio and tora, flame of recca, MÄR, trigun.
Benim babam bu herif ile aynı sebepten tutuklansa yüzüne bakmam ama yazdıklarında ki mangakaların pişkince nasıl bu adamı tebrik ettiklerini anlamıyorum.

Üye silindi 1004

Aside from Oda, 14 mangakas sent celebration messages to Watsuki including Kishimoto, Sorachi, Shimabukuro, Obata, Inagaki, Yabuki, Hiroyuki Takei, Yusei Matsui, Shinya Suzuki, Kazuhiro Fujita, Nobuyuki Anzai, Yasuhiro Nightow, Katsunori Matsui and Mikio Ito.

Yukarıdaki mangakaların mangaları sırasıyla, one piece, naruto, gin tama, toriko, death note, bakuman, eyeshield 21, dr. stone, black cat, to love ru, shaman king, assassination classroom, mr. fullswing, ushio and tora, flame of recca, MÄR, trigun.
Mangakaların boomer olanlarının hepsi pedodur bence ya. Özellikle de Miura.

Bu adam hapiste değil miydi?

Aslında bu bana tartışılması gereken bir konu gibi geliyor. Merak ettim doğrusu. Fikir ayrılığının olduğu çok belli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık