Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

15 milyon derken abarttım o rakamı galiba ancak kısaca ciddi bir ekstra satış elde eder. Göz açması yüksek ihtimal geliyor ama tam net olamıyorum gene. Tek net söyleyebileceğim fikrim süs diye çizilmemesi ve Wano'da açıklamasını göstereceği. En kötü haki geliştirme amacı vs diye bir kılıf oturtur Oda.

Söylediği lafta ucundan bir şeyler bahsediyor ama ne çıkacak bakalım.
Sayıya takılmadım zaten. Misal verdiğini biliyorum. O önemli değil.
Bir şey çıkacaksa bence de bu haki ile ilgili olacaktır. Görüş kısıtlı oluyor sonuçta tek gözle. Bu tarz bir eğitim amacı olabilir.

From Emunopla AP Forum

The author Oda recommends reading the manga Ririsa of 2.5 Dimension and comments:

I wanted to follow the perverted sexy content, but after reading it, I found it very touching and touching, I am ashamed of my action.

Oda 2.5 boyut Risa okumamızı tavsiye ediyormuş ve yorumu:

Ben seksi içeriği için takip etmek istedim ama sonra dokunaklı bulunca bundan utanç duydum.

Son düzenleme:
Onca manga okuyup anime izledim, yeni nesil- eski nesil muhabbetlerini seriye Oda kadar iyi yedirebilenini görmedim.
Adam her "Yeni Çağ", "Yeni Nesil" gibi kelimeler kullandığında inanılmaz gaza geliyorum yahu :d

Sanırım bunun asıl sebebi: serinin eski çağında yer alan karakterlerinin çok iyi yazılmış olmaları ve yeni neslin de, eski nesle kıyasla, bambaşka yeteneklere sahip kimseler olmaları.

Oda'nın, yeni nesli; Naruto'daki gibi büyük Gai Sensei- ortanca Gai Sensei- küçük Gai sensei olarak ayırmaması müthiş bir hava veriyor bence seriye.

:sapkali: :sapkali: :sapkali: :sapkali: :sapkali: :sapkali:
Seni Eiichiro Oda övme konusuna alalım :d

@sensey 1 nisan şakasıymış :( Düşünmemiştim böyle olacağını ama yorumlara bakınca şüphelenip, kaynağa bakayım dedim, kaynakta verilen derginin adı hiçbir yerde gözükmüyor. :(

@sensey 1 nisan şakasıymış :( Düşünmemiştim böyle olacağını ama yorumlara bakınca şüphelenip, kaynağa bakayım dedim, kaynakta verilen derginin adı hiçbir yerde gözükmüyor. :(
Z vs Roger ve Z vs WB birkaç yerde yazıyor. Resimler resmi bir dergiden. Ama vs dememişti @kuroashi.no.sanji1993 . Aynı dönemde yaşamak anlamı vardı galiba. Rival diye çeviren birkaç kişiye denk geldim yine de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık