Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Eğer Teach Olmasaydı, Marco İmparator Olabilir miydi?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Lufy mi, en kötü shounen ana karakterlerinden biri bana göre tabi. Bu arada Nicki çıkaramadım?
Kadan idi. Luffy itici değil aslında. Ama totalde böyle bu durum.
Yani ayrı ayrı özelliklerini kıyaslayınca; A karakteri daha cesur, B karakteri daha lider vasıflı diyebiliyorsun. Kfden sonra biraz soğudum.Neyse bu başka başlığın yorumu. :sapkali:

Marco denizci olsa amiral olurdu.Fakat bu diğer amirallerle aynı güçte olduğu anlamına gelmez.Bu "Korsan olsa yonko olur muydu ? Denizci olsa amiral olur muydu ?" soruları yanlış geliyor bana.Ordan tam bir seviye belirlenemez.
Aslında korsan olsa ve Teach olmasa yonko olurdu ama bu en fazla 2 yıl filan sürerdi. Hele ki ortada en kötü nesil varken. Aslında amiral seviyesi de var diyebiliriz timeskip öncesi için Aokiji vs. Akainu örnektir buna. Şu an bence de amiral seviyesi belirlenemez ama timeskipten öncesi için böyle bir seviye var diyebiliriz.

Teach bence Kuzanı yanına aldıktan sonra yonkou olmuştur.Adamın yancısı amiral la.Gerçi işin içinde başka şeyler de yoksa ki bence var Kuzan gibi bir hayvan Teachim gücünü kabul etmiştir derim ve o zamanda Teach Marcoyu yir. Ki şurda Kuzan vs MArco açsam anket kafa kafaya gider.Otomatik olarak kaptanı yir MArcoyu.
Kuzan yonko olduktan sonra katılıyor Karasakal'a.

Dof, Rosa'ya kadar doğru düzgün gözükmedi, ben Lufy'ye 700 bölüm sonra mı laf attım, eski Lufy başkaydı, düşünceliydi. 2 sene sonra çok değişti, Skype da çanı çalan düşünceli çocuk öldü.
Serinin yazarı kişiliği aynı diyor. Sen aynı değil diyon. Luffy de bir fark göremedim. Luffy sadece sen de öldü. O da Dof ile düşman olması ile gerçekleşti büyük ihtimal. Ondan sonra Luffy karşısında kim varsa onun savunuru oldun Selim kusura bakma.

Serinin yazarı kişiliği aynı diyor. Sen aynı değil diyon. Luffy de bir fark göremedim. Luffy sadece sen de öldü. O da Dof ile düşman olması ile gerçekleşti büyük ihtimal. Ondan sonra Luffy karşısında kim varsa onun savunuru oldun Selim kusura bakma.
Kata savunduğumu gördün mü? Oda değişmedi dese ne yazar, 2 vs 1 adil olmaz da diyor ama sonuç ortada.:D

Şaka gibi Marco icin yonkouluk çok genç deniyor. Artık Luffy’nin Kk olmasına ömrümün yetmeyeceğine kesin inandım.

Hocam adam zaten kağnı hızında ilerliyor bir de siz gaz vermeyin. Üstelik kendine mehter takımı sitilini geliştirdi. 2 sayfa Katakuri vs Luffy; 1 sayfa flashback.

sanmıyorum. cünkü teach'in tayfa bunları baya sağlam döverek yenmiş. tayfanın 2. tümencisi ölmüş 3.sü 1 kolunu kaybetmiş 5. tümenci yine ölmüş. Ha yoksa oyaji bile olmadan şu ölüleri falan ekleseydik ve jozunun da tek kolunu eklediğimizi varsayıyorum o kapışma muhtemelen tarafların geri çekilmesiyle biterdi böyle bir hezeyan olmazdı.

Olamaz !
Oldu o zaman shanks olmasaydı Palyaço Buggy younko olur var mı böyle bişey :D
Saçma bence açılan konu marconun yaşı çok küçük ve abartılacak kadar güçlü değil bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık