Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Eğer Teach Olmasaydı, Marco İmparator Olabilir miydi?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Olamazlardı.Gücünden ötürü değil,o sürünün çobanı WB'di.WB gider yonkouluk biter.

Şu Yonkouluk işini de sadece kişisel güce bağlamayın artık.Biraz daha geniş düşünün.Marco kişisel gücünü bir kenara koysan bile o tayfa ve o bağlantılarla Yonkou olabilecek biri.Velhasıl kelam dediğim gibi ; O sürünün çobanı WB'di.

Marco ne WB'ı, ne BM'ı, ne Shanks'ı, ne Kaido'yu, ne de BB'ı kafalayabilir.
Seviye farkı var. Yonko olamaz.

Yonko'ları geç, diğer sağ kolları ve amiralleri yenebileceği bile net değil.
Kizaru Marco'yla kapışıyor ama Beckman'le kapışmıyor mesela.
Marco'nun Katakuri'yi alabileceği de meçhul.
Tekrar ediyorum;
elbette seviye farkı var ama kizarunun beckman ile kapışmaması bir veri olamaz. çünkü bu mantıkla savaşan kesim kızıl saç tayfası olsaydı kizarunun beckman ile kapışmaması gerekirdi. böyle bir şeyin mümkün olmadığını biliyorsundur muhtemelen

Bir kere kardeşim bu önermen çok yanlış Teach olmasa zaten marineford olmaZdı. Bu Marineford savaşını tasarlayan planlayan WB ölmesine neden olan Teach ta kendisi

Marco ne WB'ı, ne BM'ı, ne Shanks'ı, ne Kaido'yu, ne de BB'ı kafalayabilir.

Yonko'ları geç, diğer sağ kolları ve amiralleri yenebileceği bile net değil.
Kizaru Marco'yla kapışıyor ama Beckman'le kapışmıyor mesela.
Marco'nun Katakuri'yi alabileceği de meçhul.
Tekrar ediyorum;
Luffy'nin son halini düşününce Marco'nun değil amiraller sağ kollar, Luffy'yi bile alabileceğini sanmıyorum ben.

Kizaru'nun Coby'e yapacağı saldırıyı "varlığıyla" yarıda durduruyor Beckman.
Sonra uzağa ışınlanıp yasakani no magatama yaparak dalıştaki denizaltıyı vurmaya çalışıyor.
İşte sonrasında o silah niye işe yaramıyor. Yakın mesafe mi veya Beckman'ın bilmediğimiz bir özelliği mi var. Öyle olsa bile siklet farkı var, Amiral nere sağ kol nere.

Amiraller sağ kollardan korkacak ve çekinecekseler bıraksınlar bu işleri. O zaman bir yonkou iki amirali alıra gelir, çoğu kişi de kabul etmiyor bunu.

Dikkatler Coby'e çekilmişken ışınlanır ışınlanmaz yasakani no magatama saldırısına geçiyor Kizaru. Parça pinçik olmuş ve hızlıca suya doğru hareket eden ışınlara mermi mi sıkıcan ?

Bak şöyle ifade edeyim kendimi daha rahat anlaşılır belki :
Marco'nun attığı hakili tekmeyi dodgelayamayan Kizaru 10 metreden sıkılacak bir hakili mermiyi de dodgelayamaz.
Böyle şakalar yapma arkadaşım yaff, ışına mermi mi sıkılır:oleyo:

Kizaru'nun kendisine niye sıkamıyor ışınlandıktan sonra veya niye engelleyemiyor onu luffy'e yağdırırken, onu diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık