Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 403 88.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    455
MF üzerinden bıyıklı övmek büyük bir hata.
WB'ye zarar vermiş vay canına.
Bak yukardakiler de veriyor.
Ama sonuç yine değişmemiş :ehe:

WB'yi Akainu öldürdü diyorsanız bence o değil böğrüne kılıç saplayanlar öldürmüş :)

Yalnız Marinelerin hakkını vermek lazım Akainu gibi ağlamamışlar küfür edip xD

La övülmesin de ne yapılsın şu tipe bak sanırsın saçını yanlardan aldırıyor. Yüzünün yarısı giden adam bu kadar iplemez bir şekilde nasıl bakabiliyor anasını satayım, kınlar saplayınca inleyen Kaido'nun dayanıklılığına yükseliyoruz 12 sene önce şöyle bir hayvanata tanıklık etmişken...
Karizma ve senaryo olarak övülebilir ona lafım yok. Güç konusunda tüm amirallerden ayar yemiştir ve yaşlı hali bu adamlardan güçsüzdür. Karakterden soğuttunuz arkadaş bu nedir.

Karizma ve senaryo olarak övülebilir ona lafım yok. Güç konusunda tüm amirallerden ayar yemiştir ve yaşlı hali bu adamlardan güçsüzdür. Karakterden soğuttunuz arkadaş bu nedir.
Neyinden soğudun güzel kardeşim bir de bunu bana diyorsun benden çok uğraşan yoktur vakti zamanında her muhabbette Wb'yi ayarsızca öven insanlarla. Adam yüzünün yarısını kaybetmiş tepki yok o haliyle Akainu'yu Allah'ına kavuşturmuş yerde yatarken mızrağını saplasa hadi güle güle bitti gitti Akainu'nun kariyeri. Ölsün diye çizildiği arcta handikap üstüne handikap verilirken dahi adamı kimseye yedirememiş mangaka.

Amiral lobisi ahaber tadına şov yapmaya devam ediyor bu güç sarhoşluğunun sonu malum, mazlum diye sempati duyulan adamlar kendi kendilerinin fişini çekecek yakında demek ki.

Kaido bütün saldırıları iç organlarına yedi dövüş başından beri. Ryou direk içe hasar veriyor yani Wb'nin normal hasar yemesi gibi. Kalın derisi bir fark yaratmıyor yani. Buna rağmen Wb övülüyor nasıl dayandı diye. İki saldırı Aka'dan şaftı kaydı Kaido neler neler yedi.

Neyinden soğudun güzel kardeşim bir de bunu bana diyorsun benden çok uğraşan yoktur vakti zamanında her muhabbette Wb'yi ayarsızca öven insanlarla. Adam yüzünün yarısını kaybetmiş tepki yok o haliyle Akainu'yu Allah'ına kavuşturmuş yerde yatarken mızrağını saplasa hadi güle güle bitti gitti Akainu'nun kariyeri. Ölsün diye çizildiği arcta handikap üstüne handikap verilirken dahi adamı kimseye yedirememiş mangaka.

Amiral lobisi ahaber tadına şov yapmaya devam ediyor bu güç sarhoşluğunun sonu malum, mazlum diye sempati duyulan adamlar kendi kendilerinin fişini çekecek yakında demek ki.
Genel konuşuyorum Datte senin özelinde değil. Bu gözler yaşlı Wb'nin yumruk > Luffy'nin final yumruğu cümlesini gördü.

Ölsün diye çizilmiş sonradan değiştirilmiş falan bunları boş ver. Mevcut senaryoya bakalım. Kimin ne kadar hasar verdiği belli. Akainu'den yediği 2 yumruktan sonra zaten öleceği belli olmuştu. Oda'nın övgüsü bile kurtarmaz bunu.

Yettim!Dağılın ulen.Oyaji'nin namına ve seviyesine saygı gösterin.Zirvenin ortağına; KK'nın bile bileğini bükemediği,saygıdan esas duruşa geçtiği, tekmil verdiği adamı eleştirirken objektif olmayı unutmayın!

Genel konuşuyorum Datte senin özelinde değil. Bu gözler yaşlı Wb'nin yumruk > Luffy'nin final yumruğu cümlesini gördü.

Ölsün diye çizilmiş sonradan değiştirilmiş falan bunları boş ver. Mevcut senaryoya bakalım. Kimin ne kadar hasar verdiği belli. Akainu'den yediği 2 yumruktan sonra zaten öleceği belli olmuştu. Oda'nın övgüsü bile kurtarmaz bunu.
O dövüş en nihayetinde berabere bitmiştir dedim ben kaç kere. Sonuçta kimse ellemese bile Wb de ölecekti ve yere düşmüş Akainu'yu öldürebilirdi. Ama o ölü haliyle en güçlü görülen amirali indirebileceğini de gösterdi işte mangaka. Bu adamın ölüsünün yaptığı şey bu.

Kaido bütün saldırıları iç organlarına yedi dövüş başından beri. Ryou direk içe hasar veriyor yani Wb'nin normal hasar yemesi gibi. Kalın derisi bir fark yaratmıyor yani. Buna rağmen Wb övülüyor nasıl dayandı diye. İki saldırı Aka'dan şaftı kaydı Kaido neler neler yedi.
Kusura bakma 2 saldırı yedi şaftı kaydı dedin aklıma Akainu geldi gerisine odaklanamadım :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık