Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 402 88.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    454
Ama o evreni kendi kuralları içinde ele alırsan, mantığa oturuyor. Roger korsanlar çağını başlattı, sonrasında binlerce korsan kaç tane sivili katletmiştir? Belki de kutsalların bıraktığından daha büyük bir yıkım bıraktı korsanlar çağı siviller üzerinde. Onun dışında dediğim gibi orada kandan irade aktarımı gibi durumlar var ve oradaki insanlar da bunu biliyor. Elinde büyüdüğü halde korsan olacağım diye diretmesi bunun kanıtı zaten.
Reis kutsal ejder olsam Ace'den ben de korkardım. Adamların ne olduğu belli o yüzden onları zaten savunan yok. Adamlar kendi profillerinden bekleneni yapıyorlar.
Ace'in korsan olması da Rogerla bağlanabilir ama Denizci Garp'tan da devrimci Dragon, devrimci Dragon'dan da korsan Luffy çıktı. Böyle bir durum da var.

Yine mi Garp'a saldırıyorsun... Yeter beee karaktersiz bir bıyıklının zargana oğluyla yaptığı seçimleri dedesine mal etmek hiç hoş bir davranış değil.
Garp'a saldırma fırsatını asla kaçırmam. :D
Roger konusunda haklısın da Ace'in ne zarganalığını gördün.

Gençliğindeki azman halinin tam gücünü sergilediği kaliteli bir dövüş için 10 one piece bölümü kurban edebilirdim. Ulan Oda en güçlü en efsane diye diye adamı ortalıkta gezdirdin 1 (bir) tane bile tam gücünden bir dövüş göstermedin! Küfür edeceğim ama artık bu kadar da olmaz ki canım!

Ben bu veletlerin denizci olmalarını istiyorum acaba ne yapsam ? Buldum dağ başına götürüp oradaki haydutlara bırakırım arada da gelip denizci olun haa diye çıkışırım, mikemmel plan :fool:

Ace, canı sıkılmış(?) Kaido'ya dalayım diyor acaba ne yapsam ? Döveyim ki gitmesin, onla gidecek halim yok ya :fool:

Ulan siz neye yarıyorsunuz neye ?

Ben bu veletlerin denizci olmalarını istiyorum acaba ne yapsam ? Buldum dağ başına götürüp oradaki haydutlara bırakırım arada da gelip denizci olun haa diye çıkışırım, mikemmel plan :fool:

Ace, canı sıkılmış(?) Kaido'ya dalayım diyor acaba ne yapsam ? Döveyim ki gitmesin, onla gidecek halim yok ya :fool:

Ulan siz neye yarıyorsunuz neye ?
O ayıdan kral hakili vuruş yiyeceğine benden ye.Gel oğlum bak böyle vuruyor diye gösterdi orada.Karşılaşacağı şeyi görmesi için iyilik yapıyordu.Valla bu Wb kimseye yaranamıyor yahu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık