Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Newgate vs. Savaş Lordları

Kim kazanır?

• Edward Newgate

Kullanılan: 1 20.0%
  • Savaş Lordları

Kullanılan: 4 80.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Mihawk ve Dof Teach'i korur, Teach Wb'nin meyveyi etkisiz kılar diğerleri sağdan soldan yardırır bu ve buna benzer taktiklerle devam eder vs Wb ölene kadar, hani bombayı patlatıyor gibi olacağım ama bu yedili bence Garp'ı alamaz o yüzden Wb'yi de alamamaları lazım benim gözümde ama Wb o mevkiye ve güce meyvesininde büyük katkısı ile gelmiş bir adam olası bir vsde meyvesinin etkisiz kalma ihtimali varsa ki var, shicler yener bana göre.

Mihawk ve Dof Teach'i korur, Teach Wb'nin meyveyi etkisiz kılar diğerleri sağdan soldan yardırır bu ve buna benzer taktiklerle devam eder vs Wb ölene kadar, hani bombayı patlatıyor gibi olacağım ama bu yedili bence Garp'ı alamaz o yüzden Wb'yi de alamamaları lazım benim gözümde ama Wb o mevkiye ve güce meyvesininde büyük katkısı ile gelmiş bir adam olası bir vsde meyvesinin etkisiz kalma ihtimali varsa ki var, shicler yener bana göre.
Teach'in sürekli temas halinde olması gerekiyor, aksi halde meyveyi kapatamaz. Beyazsakal'ı tutacak bir hayvanat lazım yani.

o zaman koka full beden kavramı bile yoktu bu haki olayı e.oda nın çuvalladığı en önemli nokta

Alter tutamadım kendimi usta napam:D Smoker, saldırılarını engellese gene gideri var usta bütün vs boyunca temas etmesine gerek yok bence, Teach zate tek başına birşey yapamaz o yüzden diğerleri onu korurken işi götürürler dedim

Alter tutamadım kendimi usta napam:D Smoker, saldırılarını engellese gene gideri var usta bütün vs boyunca temas etmesine gerek yok bence, Teach zate tek başına birşey yapamaz o yüzden diğerleri onu korurken işi götürürler dedim
Kurozu ile saldırıları emebilir. Ancak emebileceği saldırının büyüklük ölçeğini bilmiyoruz. Platforma salladığı ve üç Amiral'in Haki zırhı ile durdurduğu saldırı gibi büyük saldırılara karşı işe yaramayabilir. Beyazsakal'ın bir diğer avantajı da, ölmemesi. Yani aldığı yaralar zayıf düşürmüyor onu. Tabii bunu konu için söylüyorum. Hastalığı nüksetmeyecek.

Beyazsakal'ı bu kadar abartmayın mı desem, Shichibukaileri bu kadar ezmeyin mi desem bilemedim.
Bir de şu yönden bakalım. Geçenlerde açılan Lodlar vs Amiraller başlığında birçok kişi lordlar alır diyordu, hem de 4 amirali. Bu konuda bütün lordlar yok, şuna üç amiral diyelim. Beyazsakal aynı anda 3 amirali alabilir mi? Tekiyle bile zor baş ediyordu.
Çelişiyor insanlar.

İyi de temas mesafesine gelene kadar şok dalgalarını nasıl karşılayacaklar. 3 amiral kombine edip durdurdu anca ki yıllardır aynı teşkilattalar az çok birbirlerinin güçleri,yapabilcekleri hakkında bilgileri var. Burada direk Lordları kombine ettik,takım oyunu oynatıyoruz,asistler,extra paslar,boş kalenin önünde paslaşma yapacak kadar iyi anlaşan arkadaş canlısı insanlar oldu.

Sen iste yeter usta olmayıversin.:)
Dof, Kuma, Jimbei, bir taraftan Mihawk, Crocodile , Hancock diğer taraftan saldırsa yine işi yaş.
Sence bu altılı 2 amirali alamaz mı?
Yenerler herhalde
ben Dof + Law = Amiral diyorum sen 3 vs 1 yenermi diyorsun
Diyorum ki amiraller ile Schiler arasında uçurum yok en dandik 65 desen Amiraller 80-85 _ 20 puan ki oda en düşük seviye olanlar.
ama en yüksek 75-80 puan olan mihawk Dof yada yeni adam ile bile Normal güçtei WB 95 arasında 15 puan var.
Amirallerle bile arasında 5 küsür puan olan Dof'un durumu ortada orada bile belki sayı üstünlüğü ile alırlar ama uçurum var ya :D
Not: Tabi bu puan sistemi benim görüşüm :oleyo2:
Beyazsakal'ı bu kadar abartmayın mı desem, Shichibukaileri bu kadar ezmeyin mi desem bilemedim.
Bir de şu yönden bakalım. Geçenlerde açılan Lodlar vs Amiraller başlığında birçok kişi lordlar alır diyordu, hem de 4 amirali. Bu konuda bütün lordlar yok, şuna üç amiral diyelim. Beyazsakal aynı anda 3 amirali alabilir mi? Tekiyle bile zor baş ediyordu.
Çelişiyor insanlar.
işte durum farklı abi üste dediğim gibi arada uçurum var tabiki WB 3 amirali alamaz sağlam olsa 2 amirali alır [ o bile muamma ya ]
ama schilerin 4 tanesi tek yiyecek kapasitede diğer 3 tane ise yine bile arada uçurum var. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık