Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Newgate vs. Savaş Lordları

Kim kazanır?

• Edward Newgate

Kullanılan: 1 20.0%
  • Savaş Lordları

Kullanılan: 4 80.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Sengoku, Lordlara dokunulmazlık vermelerinin sebebi diğer korsanları caydırmak. Buggy bunun çok güzel bir örneği. Shichibukai olmak için kötü şöhretli olman yeterli olabilir ancak yonko olmak bambaşka birşey.

Garp: Denizci karargahı ve lordlar bu 4'nü (yonkoular) dengelemek için varlar.

Law:Yonkoular zamanında WB ile bölgeleri için savaşmış kişilerdir.

Lordlar 7 tanesi < WB ?

Nerde yukardaki 2 karakterin açıklaması?
Eğer 7'si bir WB değilse geri kalan yonkouları nasıl dengeleyecek bu World Goverment.
Law'ın sözüne bakılırsa Charlotte , Kaido ve Shanks'ta WB'e az çok yakın güçte adamlar belki denk.

WB imkanı yok kazanamaz bu savaşı.

Koca dünyaları yendirdiğiniz WB'ye Marinefordda şöyle böyle yapardı denilen wb için niye shicileri alamaz deniyor şaşırıyorum bana göre öper.

Çok yanlış yerlere yorum atmışsın. Konumuz farklıydı bizim :rolleyes:
3 üst mesajda Dof'un meyvesi Shirohige ye işlemez denmiş.
mangayı takip etmiyorsun sanırım bu sebeple cevap vermemeliyim fakat takip ediyorsan;
dofun mevye gücü bulut olmadan işlemiyor, yani bulutları ortadan ikiye bölen bir adam var karşısında.
Doflamingo'nun meyvesi ipleri. Sadece bulutlar sayesinde ekstradan uçma yeteneğide oluyor. Oda ipleriyle bulutlara tutunması sayesinde. Ha zaten ben böyle bir dövüş sırasında kalkıpta bulutla uğraşabilecek zamanı olacağını sanmıyorum.

Kaktüs

3 üst mesajda Dof'un meyvesi Shirohige ye işlemez denmiş.

Doflamingo'nun meyvesi ipleri. Sadece bulutlar sayesinde ekstradan uçma yeteneğide oluyor. Oda ipleriyle bulutlara tutunması sayesinde. Ha zaten ben böyle bir dövüş sırasında kalkıpta bulutla uğraşabilecek zamanı olacağını sanmıyorum.
belki de ben yanlış biliyorum hocam, ama ben wb nin yeneceğine inanıyorum

belki de ben yanlış biliyorum hocam, ama ben wb nin yeneceğine inanıyorum
Dediğim gibi , dünyanın en güçlü adamı zaten. Tek sorun çok fazla güçlü kişiye karşı tek başına olması. Aynı anda Doflamingo , Kibirli şirin ve Kuma 3 lüsünü tutabilecek belki dünyada ki tek kişidir. Ama ekstradan 300 m değerinde Moria , Yıkıcı gücü fazla olan Crocodile , Kral hakili bir kadın 400 m değerinde bir balık adam ve ayrıca birde 550 m değerindeki Ace'i yenen Teach var. Yani bunların hepsini birden tek başına yenmek mümkün değil. Hani Kizaru ayarı bir hızı olsa az darbe alacağını umabilirim ama sürekli darbe alan biri.

Kolay yıkılmaz tabi ki , dediğim gibi herkesi yanında götürmeside mümkün. Ama yenilir heralde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık