Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Newgate (Marineford) vs. Marshall D. Teach (Güncel)

Kim kazanır?

• Newgate

Kullanılan: 1 33.3%
  • Teach

Kullanılan: 2 66.7%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
WB'i günahım kadar sevmem de Ace'i kurtarmaya giderken başka bir yonkou ile kapışmak hem zaman, hem de asker kaybı olurdu. Kazansa bile Kaido'da boş adam değil epey asker kaybederdi, bu da zaten çok zor gözüken Ace'i kurtarma operasyonunu imkansızlaştırırdı. Shanks yine iyi kurtardı.

JamesLogan

Kaidou'yu küçümsediğini düşünüyorum. Canı-kanı kadar sevdiğini birini kurtarmaya giden bir adama saldırmaya kalkmak -seni öldüreceğim- demektir.
WB gelir Dof sırıtır, Shanks gelir Dof sırıtır, Kaido adı duyulur Dof altına yapmaya başlar. Bu adam tam bir canavar çıkacak. Bi' daha düşün.
Kaido'yu zaten küçümsemiyorum. Hatta Shanks bile karşısında duramayabilir hele bi görelim o zaman netleşecek. Ama dediğin gibi Wb'nin karşısına çıkmak kolay değil helede Filosunu topladıktan sonra Kaido atara atar gidere gider bir adam çıkıcak zaten kişilik olarak. Ama dediğin Dof olayı şu şekilde. Dof Kaidoyla yakın temas halinde neler yapabileceğin farkında ama Shanks ve Wb'yi tanımadığından rahar takıldı. Ama onun rahatlığını Aokiji bozuyor Shanks ve Wb mi yapamayacak. Bir yerleri yeseydi Wb ye saldırırdı zaten Oars'ın ayağını kesip şov yapmakla olmuyor bu işler.

WB her türlü teke tekte yada tayfa tayfaya alır. BB güçsüz değil fakat 2 sene ardından bile bir WB etmez. Kono cidai va Shirohige da(Buna benzer birşey duyduğumu yazdım.:D)

luzo

WB tamam serinin en güçlü 2.kişisi ama gücünü düşürerek adil bi vs olmamis.
EDİT: Yinede WB diyorum.

Wb tam bir çöp adam.En güçlü meyveyi yiyerek adam zirveye oturmuş denizlerde boş boş gezme dışında bir icraat yok.Tayfası zaten çöpçülerden oluşuyor hepsi Wb'nin isminin arkasına sığınmış ezik ordusu.O yüzden Marineford'da bir halt yiyemediler bütün tayfa Luffy'nin yapıcağına bakıyodu bu kadar ezik bu adamlar.Oğlum dediği adamların biri bunun lafını dinlemiyor biri göğsüne kılıcı sokuyor biri tayfadan birini katledip kaçıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık