Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dünyayı Etkileyen Olaylar

Çin Kıtlığını dünyanın en büyük eşşeklikleri konusuna alalım.
Eşşeklik kelimesi az kalır aslında.
Bir kişinin hatası milyonları ölüme gönderiyor. Çin nüfusunun %5'lik miktarına denk geliyor denmiş ki bu çok büyük bir rakam.
Bu yazıyı tüm liderlere okutmak lazım, belki riskli karar alacakları zaman daha dikkatli ve daha hassas olurlar bu konuda.
Yahu lider dediğin zaten bunları bilmiyor mu diyebilirsiniz, belki haklısınızdır ama 1 kişi bile ders alsa kar kardır.
Paylaşım için teşekkürler.

Çin'deki kıtlığı daha önce de okumuştum, tekrar okumak eskiyi yadettirdi iyi geldi...
Liderlik eden yaratığın sıvama çalışmalarının zaten içine ettiği işten daha berbat olması hiç bir şeyden haberdar olmadığını gösteriyor.
Heyecan, panik, o an ki ruh hali sağlıklı düşünmesine engel oluyordu v.s bahaneler ülke yöneten kişilerde olmaması gereken şeylerdir.
Luffy'nin, Nami'nin ateşler içinde yanarken "üzerine su falan atarsak ateşi düşer" diye çare bulması gibi olmuş bu iyileştirme çabaları :)
Son olarakta güncelleme için teşekkürler :)
Bu mesajın aynısını başka bir konuda falan yazmışmıydın, yada ben çok pis bir dejavu anı yaşadım az önce :hoo: ..

İlginç bir olay. Anlamadığım bir nokta var.
"Anlatılanlara göre, Londra'da insanlar geceleri ışığı açmadan kitap okuyabilmiştir."
Patlama sonrası ışığın etkisi anlık mı yoksa günlerce devam eden bir şey mi?

İlginç bir olay. Anlamadığım bir nokta var.
"Anlatılanlara göre, Londra'da insanlar geceleri ışığı açmadan kitap okuyabilmiştir."
Patlama sonrası ışığın etkisi anlık mı yoksa günlerce devam eden bir şey mi?
Günlerce sürmüş. Toz bulutu güneş ışınlarını yansıtmış.

Sürekli merak etmişimdir insanoğlunda doğaya zarar vermeden geceyi gündüze çevirebilme kabiliyeti var mı diye.Artık bu veriye dayanarak bu eylemin bilimsel olarak mümkün olduğunu düşünüyorum.
Geceyi gündüze çevirmenin mümkün olsa bile zararları çok büyük olur diye düşünüyorum.Gece yaşayan canlılar , bitkiler, insanlar vs. üzerindeki etkisi çok kötü olur.Belki dünya yaşanamaz hale bile gelebilir.

Croco-Boy

Geceyi gündüze çevirmenin mümkün olsa bile zararları çok büyük olur diye düşünüyorum.Gece yaşayan canlılar , bitkiler, insanlar vs. üzerindeki etkisi çok kötü olur.Belki dünya yaşanamaz hale bile gelebilir.
Haklısın.. Ekolojik denge bozulur tamamiyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık