Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası Kimdir?

Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    226
Valla isterim. Hem Luffy hem Zoro gibi adam. Hikayeye katkısı olmayacaktir ama noland Kalgara gibi girse keşke.

Begenmeyenler olacaktır tabii de okuması keyifli olurdu :D
Tüm dünyaya karşı durduğu, dünya soylularını bile püskürttüğü bölümler çizse çoğunluk sever bence. Bana kalsa ben sıradan bir gününü bile severim, o ayrı. :D

Valla isterim. Hem Luffy hem Zoro gibi adam. Hikayeye katkısı olmayacaktir ama noland Kalgara gibi girse keşke.

Begenmeyenler olacaktır tabii de okuması keyifli olurdu :D

Sen Oden mi diyorsun? :D Oden de olur, seni mi kıralım
Yok, ben de Oden demiyorum.:) Gümbür gümbür geldiğini söyleyince öyle dedim. Oda bu sefer akıllı hareket yaptı. Önce tavanını gösterip sonra karakteri işlemeye başladı. Bu gümbür gümbür gelmeler çok etkilemiyor beni o yüzden. Bu konunun üzerine çok düşünmedim, ama Ryuma olur gibi. En azından (tek bir kişi ağzından duysak da) hakkında anlatılanlar daha fazla beklenti oluşturuyor.

3 karakterinde altı tamamen doldurulmadı üçüde efsane konumunda herkes kendi bakış açısıyla yaklaşıyor ve ya hisleriyle çoğunluk neden bilmiyorum belki ben bir yerlede kaçırdım ryumayı tanrı gibi görüyor herkes kendince yorumluyor benim yorumum da Mihawk >>>Oden>Ryuma. Ryuma kendi zamanının Maradonasıymış ama şuanın Messi'si de Mihawktır kılıç konusunda.Mihawk'a karşı bu kadar antipatinin temelinin wg ye bağlı olması ve mf arcta yeterince aktif olamaması olabilir ama Mihawkla ilgili hala göreceğimiz şeyler olduğunu düşünüyorum Oden'ı anlatıyor zaten şuan Ryumayı da anlattı ama Mihawk'ın gücünün çok küçük bir kısmına şahit olduk önümüzde ki arclarda bu anket kesinlikle değişecektir.Şu an Oden işlendiği için bir hype var Ryuma konusunda anlatılan birkaçç şeyden dolayı da haklı olarak bir hypelanma var ama asıl Hype Mihawk'ın gerçek anlamda gücünü gösterdiği anda olacaktır bilmem kaç kilometre öteden slash atıp wbyi koruyan jozunun sektirdiği o güç sadece gücünün çok küçük bir göstergesi diye düşünüyorum.

Yok, ben de Oden demiyorum.:) Gümbür gümbür geldiğini söyleyince öyle dedim. Oda bu sefer akıllı hareket yaptı. Önce tavanını gösterip sonra karakteri işlemeye başladı. Bu gümbür gümbür gelmeler çok etkilemiyor beni o yüzden. Bu konunun üzerine çok düşünmedim, ama Ryuma olur gibi. En azından (tek bir kişi ağzından duysak da) hakkında anlatılanlar daha fazla beklenti oluşturuyor.
Bakalım ben de Ryuma bekliyorum. Hatta Oars'a kadar bile anlatabilir.
Zoro, Ryuma'nın mezarına gidecek ya, oradan umutluyum ben.
Gitmemis miydi ya? Gidecem dediğinde 6 7 gün evveldi sanki. Ringodan Kuriye geldi. Uğrayıp gelmiştir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık