Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünya Hükümeti Kaç İmparator Oluşumu Eder?

Dünya Hükümeti Kaç Yonko Oluşumu Eder?

• Kullanılan toplam oy
    351
Kaido-.. Kaido hasar... hasarrrr.. Almamak usta...
Onu konuştuğumuz bölümden sonra adam gidip çıtayı bir tık daha yükseltmedi mi yine? Düştüğü saldırı da seride gördüğümüz en güçlü saldırı değil mi? Sanki düz yumruğa düştü de "evet, gerçekten çok hasar almış" diyebiliyoruz. Ayrıca konuyla alakası ne? Killer'ı savunacak bir şey bulamadın herhâlde.

Onu konuştuğumuz bölümden sonra adam gidip çıtayı bir tık daha yükseltmedi mi yine? Düştüğü saldırı da seride gördüğümüz en güçlü saldırı değil mi? Sanki düz yumruğa düştü de "evet, gerçekten çok hasar almış" diyebiliyoruz. Ayrıca konuyla alakası ne? Killer'ı savunacak bir şey bulamadın herhâlde.
Tek yediğini de kabul etmiyorsun.

Ne hasar aldığını kabul ediyorsun ne teki kardeşim. Birinde karar kıl? İkisinden biri oldu.
Hee, ben Kaido sıfır hasar aldı dedim zaten. Çarpıtmaya bak. Hâlâ dövüşecek mecali var dedim. Siz düşecek artık dediniz. Sonra hem Kaido hem de Luffy nihai tekniklerini kullandılar. Luffy, o büyüklükte bir yumruk atmadan kazanabileceğini düşünmedi. Patlayan ben miyim acaba? :D

Hee, ben Kaido sıfır hasar aldı dedim zaten. Çarpıtmaya bak. Hâlâ dövüşecek mecali var dedim. Siz düşecek artık dediniz. Sonra hem Kaido hem de Luffy nihai tekniklerini kullandılar. Luffy, o büyüklükte bir yumruk atmadan kazanabileceğini düşünmedi. Patlayan ben miyim acaba? :D
Sen bayağı Luffy'nin atakları zarar vermiyor kafasındaydın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık