Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dressrosa'daki En Güçlü 10 Karakteriniz

Burgess 2.kaptan olsa dahi bu en güçlü olduğu anlamına gelmez.Çoğumuz bunu güce yorup çok şey bekledik ama beklediğimizi bulamadık.İlk nakamalardan olduğu için,hatta belkide direk ilk nakama olduğu için 1.filo komutanı olması kuvvetle muhtemel.Rayleigh tanıtıldığında da ilk nakama olduğu belirtilmişti.Bu adamların yeri ayrıdır kaptanın gözünde malum ilk göz ağrısı başka olur.

Ama olayı güce yoracaksak bence en güçlü Shiryu'dur.Sonra da Pizarro çıkacaktır diye bir düşüncem var nedense.Burgess 3. veya 4. en güçlüdür BB tayfasında diye düşünüyorum.

Yani Zoro'nun rakibi diye sağ kol çıkacak diye düşünmeyin Shiryu'yu.Zoro'nun olayı kılıç ustaları ile kapışmak sağ kol ile değil.Mangaka kılıç ustalarını 2.güçlü olarak çıkarıyordu hepsi bu.Ama gördüğümüz üzere Dof'un sağ kolu Vergo idi ve onu da başkası aldı.Zoro'nun kapıştığı Pica da her ne kadar meyve sahibi olsa da gene de kılıç kullanıcısı olarak çıktı karşımıza.

Demem o ki filo sıralamasına çok takmamak lazım BB tayfası için.İsterse 10.filo kaptanı olsun bence Shiryu gene de en güçlüsü çıkacaktır.
Filo kaptanı değil ki Burgess. Yani BB korsanları henüz Tümen olamaz. Yani WB gibi 1600 adamı yok.

Benim bahsettiğim aşırı küçümsenmesi, Zoro onun seviyesine bu arc ya da Wano da gelebilir o kadar. İlk Yonkou yu düşürdükten sonra da BB'nin 2.adamı kadar güçlü olacağını düşünüyorum.

Filo kaptanı değil ki Burgess. Yani BB korsanları henüz Tümen olamaz. Yani WB gibi 1600 adamı yok.

Benim bahsettiğim aşırı küçümsenmesi, Zoro onun seviyesine bu arc ya da Wano da gelebilir o kadar. İlk Yonkou yu düşürdükten sonra da BB'nin 2.adamı kadar güçlü olacağını düşünüyorum.
http://mangayurdu.com/One_Piece/704/19.Çeviri bak smokar'a ait.Ve 1600 adam ne alaka belki BB de 2600 adam var sayı geçti de biz mi görmedik.Gözünle okumayı dene mangayı.

1 - Sabo
2 - Doflamingo
3 - Fujitora
4 - CP - 0
5 - Burgess
6 - Luffy
7 - Law - Cavendish
8 - Chinjao
9 - Pica - Trebol - Diamante
10 - Zoro - Kyros

1. Ussopsama :p
2. Sabo
3. Doflamingo sama - Fuji
4.Cp0
5.Luffy-Law
6.Chinjao
7.Kyros
8.Cavendish
9.Pika-Trabol-Diamente
10.Zoro
11.Delinger
12.Barto
Sanji reiz malesef seni bir yere koyamıyorum. Kayıp olduğun için.

1- Sugar :ehe:
2- (1)Fujitora ≥ (2)Sabo
3- (3)Doffy ≥ (4)Luffy
4- (5)Law ≥ (6)Zoro ≈ Kyros ≈ Pica
5- (7)Chinjao ≈ Cavendish ≈ Diamante ≈ Trebol ≈ Burgess ≥ (8)Sanji ≥ (9)Bellamy ≈ Bartolomeo ≥ (10)Franky > Elizabello II
6- Kin'emon ≈ Kanjuro(yüksek ihtimal) ≈ Brook ≈ Gladius ≈ Jora ≈ Robin ≈ Koala(tahmini) ≈ Senor Pink ≥ Violet ≈ Bastille ≈ Nami
7- Chopper ≥ Dellinger ≈ Machvise ≥ Rebecca ≈ Baby 5 ≈ Lao G ≥ Buffalo ≥ Hack ≈ Hajrudin ≈ Sai ≈ Blue Gilly ≈ Ideo ≈ Suleiman
8- Tonatta cüceleri > Abdullah and Jeet ≈ Kelly Funk Kardeşler > Boo > K.Riku ≥ Damask ≈ Meadows ≈ Dagama ≈ Capman
9- Jean Ango ≈ Acilia ≈ Boğa ≈ Agyo ≈ Rolling Logan ≈ Orlumbus ≈ Mummy ≥ Tank Lepanto ≈ Spartan > Gambia
10-Momonosuke > Diğer kişiler > Usopp-sama :good:

CP0 hakkında yeterli bilgi verilmediği için sıralamaya dahil etmedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık