Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dressrosa'daki En Güçlü 10 Karakteriniz

O zamanda garip bir durum ortaya çıkıyor.
G4 gücünü hesaba katsak Luffy tek başına Fujitorayı yener demem lazım yada Kizaruyu.
Ama süresi olduğundan yenemez o yüzden ayırmayı tercih ettim.

Biraz saçma ama Luffy'i ortalama bir değer olarak Dofi ile denk diyebilirdim.
İstersen Luffy'i 93 olarak algıla ortalama bir değer olsun.
Luffy G4'ü yeni bulmadı. Bunu kaçırmış olmalısın. G4'ü Sakazuki yapmıyor yani.

Sanji denk Zoro
Zoro denk Lufy
Lufy denk Sabo
Sabo denk Fuji
Fuji =< Dofy
Alın dize güç dengesi.:/
@Alpamis Ne diyorsun ?
Law ' ı unutmuşum , araya bir yere yazın.

Son düzenleme:

Alpamis

Sizle bizim aramızdaki fark.
Biz sizin yazdıklarınıza mangadan sayfalar atarak cevap veririz ve siz ama o kaptan der sıyrılırsınız :/
Biz mangadan sayfalar atarak birşey yazdığımızda ise siz birkaç saçma şey yazar yine o kaptan o yüzden güçlü der yine sıyrılırsınız :/

Özetle Luffy fanları Lufy güçlü çünkü o kaptan
Düşünmek mi yorumlamak mı oda ne

Neyse saçmaladım biraz özetle yazdıklarıma karşı mangada birşey yok zaten öne süremedinizde.
G4 kullanmadan Luffynin Zoro karşısında yenileceği belli birşey.
Sana mangadan cevap veriyorum. Luffy'nin üstünlüğüne gösterecek direk Zoro'nun ağzından söz duyduk. Zoro kimin üstünlüğünü kabul etti kaptanı dışında ? Diğer bir kanıt ise Mihawk'ın ağzından çıkan söz. Ama ona da bir şeyler buluyonuz. Diğer saçma olan kısmın g4 olayını ayırman.:) Aslında bir sürü şey var neyse yormayacam kendimi.

1. Ishoo (100)
2. Sabo (95)
3. Doflamingo (93)
4. Luffy (92)
5. Law-Zoro (88)
6. Cp0
7. Pica (70)
8. Burgess (67)
9. Sai (65)
10. Kyros (62)

Fazlasını bekleme sırf seni sevdiğimden yapıyorum bunları.
Bu kadarı bile çok şey. Dahasını istersem ayıp etmiş olurum. Gene de benim sıralamam bu şekilde olmazdı.
Ayrıca G4lü Luffy'ye 107 vermiştin, niye 15 puan birden kırdın?

Bu kadarı bile çok şey. Dahasını istersem ayıp etmiş olurum. Gene de benim sıralamam bu şekilde olmazdı.
Ayrıca G4lü Luffy'ye 107 vermiştin, niye 15 puan birden kırdın?
Yukarıda açıkladım işte :/

Luffy'i G4 lü G4 süz diye ayırmak. G4 zaten Luffy'nin kendi gücü, başka bi yerden belirli zamanlarda gelen güç değil bu. ?

O zamanda garip bir durum ortaya çıkıyor.
G4 gücünü hesaba katsak Luffy tek başına Fujitorayı yener demem lazım yada Kizaruyu.
Ama süresi olduğundan yenemez o yüzden ayırmayı tercih ettim.

Biraz saçma ama Luffy'i ortalama bir değer olarak Dofi ile denk diyebilirdim.
İstersen Luffy'i 93 olarak algıla ortalama bir değer olsun.
Yani Ishoov e Sabo gibi adamlar g4'e 30 dk.dan dayanabilecek güçte olduklarından 10 dk.lık pasif sürede Luffy'i öldürebilirler.
Mükemmel bir güç olsada zaafları var. Bu yüzden Dofinin üstü adamların altında bir değer yazdım.

Hem zaten ne cevap yazacağımı tahmin ediyorsundur ne diye soru soruyorsun. Yapma böyle :(

Yukarıda açıkladım işte :/

Yani Ishoov e Sabo gibi adamlar g4'e 30 dk.dan dayanabilecek güçte olduklarından 10 dk.lık pasif sürede Luffy'i öldürebilirler.
Mükemmel bir güç olsada zaafları var. Bu yüzden Dofinin üstü adamların altında bir değer yazdım.
Doffy 93 Luffy 92. Üstü olmamış sanki. Ayrıca Burgess'i çok eziklemişsin. Oraları hak etmiyor. Sabo Burgess karşılaşması ilerlesin hatırlatacam sana bu sıralamanı ben de unutmazsam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık