Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Alın size son zamanlarda gördüğüm en sağlam teori gibi teori.

Gyumao yani Goku'nun kayınpederi epeydir kayıplarda. DBS'de görüldüğü kadarıyla daha önceleri yaşadığı fire dağ'ı hazinesi ile birlikte yandığı için normalde Ox-King olan Gyumao artık fakir biriydi ve Gokularda kalıyor gibiydi. Herkesin olduğu sahnelerde sıklıkla gösterilen bir karakterdi.

Hatta bölümlerdeki ara geçişlerde bile gösterilen önemli bir karakterdi.

Ancak en son 42. bölümde partide görülüyor.

O zamandan bu yana ortalıkta yok. Sonraki partilerde ve de herkesin olduğu diğer bölümlerde görünmedi. Adam yeni bir Lunch vakası durumunda.

Bunların arkasında şu var ki 43. bölümde yani son göründüğü bölümün bir sonraki bölümünde Goku ki kontrol kabiliyetini kaybettiğinde kendi evini yok ediyor.

İşte tam da bu esnada evde uyumakta olan Gyumao'nun ölmüş olması Toei tarafından ileride bir ters köşe yapmak üzere saklanmakta.

Gyumao yani Goku'nun kayınpederi epeydir kayıplarda. DBS'de görüldüğü kadarıyla daha önceleri yaşadığı fire dağ'ı hazinesi ile birlikte yandığı için normalde Ox-King olan Gyumao artık fakir biriydi ve Gokularda kalıyor gibiydi. Herkesin olduğu sahnelerde sıklıkla gösterilen bir karakterdi.

O zamandan bu yana ortalıkta yok. Sonraki partilerde ve de herkesin olduğu diğer bölümlerde görünmedi. Adam yeni bir Lunch vakası durumunda.

Bunların arkasında şu var ki 43. bölümde yani son göründüğü bölümün bir sonraki bölümünde Goku ki kontrol kabiliyetini kaybettiğinde kendi evini yok ediyor.

İşte tam da bu esnada evde uyumakta olan Gyumao'nun ölmüş olması Toei tarafından ileride bir ters köşe yapmak üzere saklanmakta.
wow, ufkum genişledi :hoo:..

Reversi

En son Beerus'un elinden tutmuş :D

Cp0Lucci

Yamucha'nın gücü 1450 idi.Kaio'dan sonra aldığı eğitimden en az 45.000 vardır.Sırf zaten ginyu takımındakilerin gücü 40.000 civarıydı.Yamucha paket etmişti.
İlk androidlerin çıktığında da 58.000 di sanırım.Hatta android 19 'çok güçlü biri geliyor.Bu son goku olmalı' demişti.Cell junior'lara da 10.000 lik adam dayanamazdı zaten

Kururin'in de muten roshi'ye tek atması lazım mantıken.Daha çocukken 2.tenkaichi budakai'ye katıldıkları zamandı sanırım kuririn-chiotzu maçında muten roshi kendisi diyor o kamehameha'yla beni vursa işim biterdi gibisinden.Üstüne yüzlerce power up aldı kuririn.
Yamucha'yı pek abartmaya gerek yok bence. Db de şöyle bir algı var izleyicide, arc ilerledikçe her karakter gelişiyor. Bence bu açıdan bakmak yerine o karakterin gidişatına bakmak lazım. Android 20 güç ölçebiliyordu ve Yamucha yı Goku sandı. Peki hangi Goku burası önemli taa Saiyan Saga'da ki Goku bu. Android 20 Goku yu casus böceğin Namekte takip etmediğini söyledi. Goku nun saiyan sagada güç seviyesi max 32.000 e çıkmıştı. Yamucha da o seviyelerde işte. Yamucha o zamandan sonra korkup bırakıyor zaten savaşmayı.

Ruh ve Zaman odasına girenler = Goku, Gohan, Vegeta, Trunks, Piccolo. Bilindiği üzere bunlar. Yani Yamucha'nın daha sonra power up aldığı rivayetten öte değildir.Ben insan olarak Tenshinhan'ı güçlü görürüm hep. Kamiyle birleşmiş Piccolo , No 17 ,18 cellin ilk formuna çizik atamadılar. 16 da ikinci formuna hiçbirşey yapamadı. Tenshinhan ikinci form cell e vurabildi. O saldırıyla no 17 , 18 ve 16 yok olabilirdi. Tabi eksisi tenshinhan o saldırıyı çok yapınca vücudu dayanamıyor. O saldırı bana göre ssj1 Goku nun kamehamehasından çok daha güçlü.

Yamucha'yı pek abartmaya gerek yok bence. Db de şöyle bir algı var izleyicide, arc ilerledikçe her karakter gelişiyor. Bence bu açıdan bakmak yerine o karakterin gidişatına bakmak lazım. Android 20 güç ölçebiliyordu ve Yamucha yı Goku sandı. Peki hangi Goku burası önemli taa Saiyan Saga'da ki Goku bu. Android 20 Goku yu casus böceğin Namekte takip etmediğini söyledi. Goku nun saiyan sagada güç seviyesi max 32.000 e çıkmıştı. Yamucha da o seviyelerde işte. Yamucha o zamandan sonra korkup bırakıyor zaten savaşmayı.

Ruh ve Zaman odasına girenler = Goku, Gohan, Vegeta, Trunks, Piccolo. Bilindiği üzere bunlar. Yani Yamucha'nın daha sonra power up aldığı rivayetten öte değildir.Ben insan olarak Tenshinhan'ı güçlü görürüm hep. Kamiyle birleşmiş Piccolo , No 17 ,18 cellin ilk formuna çizik atamadılar. 16 da ikinci formuna hiçbirşey yapamadı. Tenshinhan ikinci form cell e vurabildi. O saldırıyla no 17 , 18 ve 16 yok olabilirdi. Tabi eksisi tenshinhan o saldırıyı çok yapınca vücudu dayanamıyor. O saldırı bana göre ssj1 Goku nun kamehamehasından çok daha güçlü.
Yamuça Trunks saga'dan sonra 3 yıl daha antrenman yapıyor. Goku'nun ssj olmadan ki hali için yani Frieza zamanlarına göre çok daha güçlüydü Androidlere karşıyken. Cell oyunları içinde çalıştı. Tien çok daha değil ama daha güçlüdür elbet ama Yamuça'da az değildir. Tien ve Kururin'e göre geri kalsa bile Ginyu'lar falan çerez gelir Yamuça'nın DBZ içindeki son hallerine.

Cp0Lucci

Yamuça Trunks saga'dan sonra 3 yıl daha antrenman yapıyor. Goku'nun ssj olmadan ki hali için yani Frieza zamanlarına göre çok daha güçlüydü Androidlere karşıyken. Cell oyunları içinde çalıştı. Tien çok daha değil ama daha güçlüdür elbet ama Yamuça'da az değildir. Tien ve Kururin'e göre geri kalsa bile Ginyu'lar falan çerez gelir Yamuça'nın DBZ içindeki son hallerine.
Android 20 ile 19 bana göre çöpün çöpüydü, Goku yu Namekte takip etmemişler en son Vegeta ile Goku savaşına kadar takip etmişler diyordu casus böcekler. Yamucha içinde ' Bu Son Goku olmalı ' diyordu. Yamuça = Saiyan Saga Goku diyorum ben çünkü Android 20 diyorduki ' Namekte ne yaptınız bilmiyorum ama güç artışınız hesaplarıma göre fazla olmayacak ' . Durum ortada Yamuça , Ginyu ya rakip falan olamaz. Korkup bırakıyor savaşmayı zaten kabulleniyor gereksiz olduğunu.

Kuririn = 75,000 ( Açıklanan son savaş gücü )
Yamuça = 32,000 ( Maximum bu Android 20 öngörüsüne göre )
Tienshinhan = 150,000,000'dan fazla bence ( Bu da Cell in 2. formuna attığı Kikoho sayesinde diye düşünüyorum )

Moderatör tarafında düzenlendi:

19 gün sonra gelen cevap:D
Benim dediğim yamucha roshi'den daha güçlüdür demem.Ben mi yanlış hatırlıyorum.E tamam işte vegeta zamanı gokudan daha güçlü.En güçlü insanlar kururin ile tien zaten.Şu 32.000 olayının geçtiği yeri atsana android 20'nin öngörüsü dediğin kısmı

Cp0Lucci

19 gün sonra gelen cevap:D
Benim dediğim yamucha roshi'den daha güçlüdür demem.Ben mi yanlış hatırlıyorum.E tamam işte vegeta zamanı gokudan daha güçlü.En güçlü insanlar kururin ile tien zaten.Şu 32.000 olayının geçtiği yeri atsana android 20'nin öngörüsü dediğin kısmı
Mantıken öyle dedim

Dr Gero ' Sizi Vegeta ile olan savaşınıza kadar takip ettirdik casus böceklere, yeteneklerinizi ve gücünüzü biliyoruz '

Goku ' Peki bizi Namekte takip ettiniz mi ? '

Dr Gero ' Gerek kalmadı çünkü güç artışınız hesaplarıma göre fazla olmayacak ' .

Android 20 ' Bu gelen Son Goku olmalı ' Yamucha için diyor bunu.

Şimdi ne çıkaralım ? Dr Gero ve yanındaki ezik android , gücünü bildiği Yamucha'yı Saiyan Saga'daki Goku sandı güç belirleyicisi ile, ' Bu gelen Goku olmalı ' diyerek. Saiyan Saga Goku 4 kat kaioken yaparak 32,000 e çıktı Daizenshuu 7 de power level açıklarken. Olay bu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mantıken öyle dedim

Dr Gero ' Sizi Vegeta ile olan savaşınıza kadar takip ettirdik casus böceklere, yeteneklerinizi ve gücünüzü biliyoruz '

Goku ' Peki bizi Namekte takip ettiniz mi ? '

Dr Gero ' Gerek kalmadı çünkü güç artışınız hesaplarıma göre fazla olmayacak ' .

Android 20 ' Bu gelen Son Goku olmalı ' Yamucha için diyor bunu.

Şimdi ne çıkaralım ? Dr Gero ve yanındaki ezik android , gücünü bildiği Saiyan Sagadaki Goku'yu Yamucha sandı güç belirleyicisi ile, ' Bu gelen Goku olmalı ' diyerek. Saiyan Saga Goku 4 kat kaioken yaparak 32,000 e çıktı Daizenshuu 7 de power level açıklarken. Olay bu

32.000 olayını yarım saate yakın arattın bana olmadığı halde :/

Yamuça Cell Jr'lar ile dövüşmüş adam. O kadar zayıf olsa dokunamaz bile o şeylere. Jr'ler ssj Goku'yu bile şamarlıyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık