Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Üye silindi 2781

Sonda mangadan bahsetmişsin ama manga haftalık değil, aylık çıkıyor. O yüzden haftalık çeviremiyorlar. Her ay çıktıktan sonra çeviriyorlar. Mangadenizi'nde bulabilirsin okuyacaksan.

Çeviri aslında güncel gidiyor ama çeviren site son 1-2 haftadır sınavlar, vizeler falan derken diğer mangalarda da biraz gecikiyor, yoksa normalde aksatmıyorlar. DBS için en son 16. bölüm çevrildi. Mangada 18. bölüm çıktı geçen. Son 2 bölüm normal çıktığı zamandan erken çıktığı için birikmiş görülüyor yoksa normal ilerliyor çeviri. Yakında çıkar çevirisi, oku istersen çizimler iyi sayılır ve animeden biraz farklı ilerliyor, farklı bilgiler var :D
Harika olur teşekkürler öneri için kafama koydum bunu ya :)

Teknikten ziyade tanrisal bir kudret gibi duruyor. Yok ol deyip yoketti, varlığını sildi zamasunun ve yeni bir zaman zarfı yarattı. :D
Bu bölüm aynısını Mashirito'ya da yaptı. Enteresan bir şey. Yok ol diyor yok oluyor, siliniyor. Zeno'nun gücü gibi bir şey herhalde. Bir ara bunu gelecektekilere yapabileceğini de ima etmişti kolayca yok ederim diyerek ama gitmemişti. Sınırı yok gibi, o zaman bunu Vegito'ya falan uygulasa tek atar :D

Bu bölüm aynısını Mashirito'ya da yaptı. Enteresan bir şey. Yok ol diyor yok oluyor, siliniyor. Zeno'nun gücü gibi bir şey herhalde. Bir ara bunu gelecektekilere yapabileceğini de ima etmişti kolayca yok ederim diyerek ama gitmemişti. Sınırı yok gibi, o zaman bunu Vegito'ya falan uygulasa tek atar :D
Benim anladığıma göre, yıkım tanrısının sonsuz bir gücü var. Zaten sonsuz güçlü olması için, yani yıkım tanrısı olsun diye yaratılmışlar ve hepsinin dengi ancak diğer evrenin yıkım tanrısı oluyor. Goku ile Beerusun ilk dövüşünde evreni yok edecek bir enerji birikimini Beeurus anında absorbe ediyor ve gücümün buyük kısmını kullanırsam böyle şeyler yapabilirim diyor. Goku sefilim de o ana kadar Beerusa yaklaştım diye seviniyordu. Lakin seri içinde böyle bir şey fiilen mümkün değil. Yıkım tanrısını yenmenin bir yolu yok. Ancak Kaioshini öldürerek onu ortadan kaldırabiliyorsun işte. :D

Benim anladığıma göre, yıkım tanrısının sonsuz bir gücü var. Zaten sonsuz güçlü olması için, yani yıkım tanrısı olsun diye yaratılmışlar ve hepsinin dengi ancak diğer evrenin yıkım tanrısı oluyor. Goku ile Beerusun ilk dövüşünde evreni yok edecek bir enerji birikimini Beeurus anında absorbe ediyor ve gücümün buyük kısmını kullanırsam böyle şeyler yapabilirim diyor. Goku sefilim de o ana kadar Beerusa yaklaştım diye seviniyordu. Lakin seri içinde böyle bir şey fiilen mümkün değil. Yıkım tanrısını yenmenin bir yolu yok. Ancak Kaioshini öldürerek onu ortadan kaldırabiliyorsun işte. :D
Zaten bizimkiler nasıl geçecek Beerus'u. Adam düşman değil, geçmelerine de gerek yok gerçi. Belki en son bunla vs atarlar eğlencesine. Ama geçemezler gibi duruyor şimdilik. Yinede Beerus'un gücü belli bir noktada sonlanıyordur. Ama hakai demesi sınırsız gibi.

Whis var Beerus'tan güçlü. Vados-chan Whis'ten güçlü. Birde bunların babası GrandPriest var evrenler arası en güçlülerden. Bunlar Beerus'u ezecek güçteler gibi görünüyor.

Ama Beerus'un hakai demesi çok müthiş bir şey yav, hoşuma gidiyor :D

Yıkım tanrısı bizimkilerden yana olmasaydı yanmıştık. Ben herşeyin kralının gerçek gücünü merak ediyorum. En sona saklanıyor herhalde.

whis beerusun ustasıymış ama şu anda beerus ondan güçlüdür kanımca
Whis ile Beerus arasındaki fark, Beerus ile Goku, Vegeta arasındaki farktan bile fazla. Toriyama bir röportajda şu anlamda bir şeyler diyor " Karakterlerin gücüne puan verirsek; ssj god 6 puan, Beerus 10 puan, Whis 15 puan olurdu."

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık