Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Akainu seviyesi bekliyorum kendisini ki buda bana göre yonkoulardan güçsüz diğer amirallerden güçlü demek. Ödülü eğer güce göre verilir ise 1.5 ile 2 milyar arası falan olmalı bence.

Son düzenleme:
Ödülü az çıkabilir. Adamın denizcilere karşı bir tehditi pek yok gibi. Kendi halinde duruyor. Ödül vermeseler yeridir. Ödül vereceklerse de geçmişte yaptığı düellolar yüzünden etraf hasar görmüştür o yüzden verirler gibi duruyor.

Shanks'ın 6 yıl önce Yonkou olması ile düelloları da havada kaldı değil mi bunların :hhh:
Kimse Mihawk yonkou Shanks ile duello attı diye,Mihawk'ı övmüyordu.

Ortada belirsizlik vardı çünkü.

Daha sonra vivre card ile yonkou Shanks ile kapışmış tarzı bilgi gelince öyle sandı insanlar.

Meğerse durum bu değilmiş.

Buradan Mihawk'ı eksilten bir şey yok.

Shanks yonkou olduysa,Mihawkta genç ve potansiyelli biri,en güçlü kılıç ustası olmuş,bu da az bir seviye değildir herhal.

Kimse Mihawk yonkou Shanks ile duello attı diye,Mihawk'ı övmüyordu.

Ortada belirsizlik vardı çünkü.

Daha sonra vivre card ile yonkou Shanks ile kapışmış tarzı bilgi gelince öyle sandı insanlar.

Meğerse durum bu değilmiş.

Buradan Mihawk'ı eksilten bir şey yok.

Shanks yonkou olduysa,Mihawkta genç ve potansiyelli biri,en güçlü kılıç ustası olmuş,bu da az bir seviye değildir herhal.
Emin misin?

2y öncesi ezik luffy e çizik atamayan garibanın teki.Doffy ayarında olsa gene iyi derim.
Çok haklısın iki yıl önce ezik crocoya hicbirsey yapamayan doff bak çöp çıktı iki yıl önce luffyden yumruk yiyip anlı yarılan garp Bak güçsüz çıktı iki yıl önce luffye zarar veremeyen sengoku güçsüz çıktı jinbenin uçurduğu chopperin saldırısını engellediği big min güçsüz çıktı haklısın ... Gerçekten çok boş yorumlar yapiyorsunuz bunun gereği bence Ban olmalı buraya sadece mihawk sevenleri kışkırtıcı şeyler yazmaya gelip yazmak çok hoşunuza gidiyor.

Vivre Card öncesi yonkou Shanks ile dövüştü diyenler çok aşırı fanlardır belki ama çok kişi dememiştir bunu.

Öyle umuyorum.

Bir de Shanks ile Beyazsakal arasında ki konuşmada duellolarının çetin geçtiğini söylüyordu.

Buradan çocukken düello etmedikleri anlaşılır,yonkou değilse bile epey güçlü bir adamdı bence o zaman Shanks,sonra yardırdı imparator oldu,Mihawkta en iyi kılıç ustası.

Hala Mihawk her seviye çıkabilir yani.

Son düzenleme:
Yazanların trol amaçlı yazildigi belli, en azından öyle ümit ediyorum.
Eğer ciddi manada Luffy'i kesemedi,buggy'i kesemedi deniyorsa o arkadaşların aklına sasarim.Eger ciddi yaziliyorsa o yorumlar daha kolay anlaşılır animeler,mangalar var onlari takip etsinler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık