Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 337 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 105 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    442
Bak burası önemli aslında. Demek ki Mihawk, Luffy'e, Mr1'in durdurabileceği bir Slash atmış. Zaten akabinde Mr1'in durduramayacağı bir saldırıyla tek atıyor. Bu da demek oluyor ki; Mihawk Luffy'e yüklenmiyormuş.
Her kalıptan don bulabilirsin.:D

Benzer mantıkla Kaido da üstte fazla yüklenmiyormuş da diyebilirsin ki yüklenmediğine dair veriler var. Adam Luffy'e ilk kez bu kadar kendimi kaptırıyorum diyor bu olaylardan sonra.

Her kılıç kullanan Luffy'i kesebilir mi?

Her kesilen karakter illa yenilir mi?

Bu sorularla seni baş başa bırakıyorum. Cevapları bulduğun an tekrar konuşalım.:D
Belirli bir seviyenin üstü keser.
Her kesilen yenilmez ama Luffy fena bir şekilde yenilir hele Mihawk'a.
Buldum cevabı çok kolaydı.

Her kalıptan don bulabilirsin.:D

Benzer mantıkla Kaido da üstte fazla yüklenmiyormuş da diyebilirsin ki yüklenmediğine dair veriler var. Adam Luffy'e ilk kez bu kadar kendimi kaptırıyorum diyor bu olaylardan sonra.
Zaten adamın saldırıları arasında dağlar kadar fark var. Kıyas edip daha net anlayabilirsin. Nabza göre şerbet veriyor. Zaten bölümlerin ve dövüşlerin uzaması için bu şart. Yoksa Kaido'nun , Luffy'e ilk attığı tek gibi olur her sahne.

Belirli bir seviyenin üstü keser.
Her kesilen yenilmez ama Luffy fena bir şekilde yenilir hele Mihawk'a.
Buldum cevabı çok kolaydı.
Buraya kadar mantığın konuşmuş. Sonrasında fanlığı araya girmiş. Mihawk Luffy'i kesemez diyen yok. Elbet açığını bulduğu savunmasının düştüğü bir an olur keser. Ya da çok güçlü bir atakla gelir Luffy o sıra yeteri kadar savunma yapamaz kesilir. Ama bu Luffy yenilecek anlamına gelmez. Mihawk keser dikiş atarlar Luffy vurursa direk asfalt olur Mihawk üstüne şerit çizgisi atarlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık