Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Tek bir slash’ına Jozu ıkındırdı be adam daha ne yapsın??? Ksksksks
Avucuyla karşıladı onu napıcaz asjdfsdf

Dünyanın en güçlü slashını tokatla savurdu :d

Jozu belki adam'ın anti'sidir. Nereden biliyorsun? :oleyo2:
Fark etmiyor seride anca çöplere diş geçirebiliyor :D:D
Marco git Vista durdur diyor yav Mihawk için ahahaha.
Vistaya bak bee Yonkou durduruyor ahhahha

Akainu Croco'yla kapışmadı yine de :D Aynı Mihawk dövüşü erteleyelim de diyor.Dünyanın en güçlü adamı ile aramızdaki farkı görmek istiyorum deyip slashi de engelleniyor.Mihawk'ın kendisi ile arasındaki farkı merak ettiği adama zayıf bir saldırısını yollamayacağı da malum :D Demem o ki Mihawk güçlü adam falan ama yonko veya üstü beklememek lazım bana kalırsa.

@Monkey D. Chris Mihawk gözleri kör iken etrafını görebilen,duyguları hissedebilen bir adamdan daha mı iyi k.hakiye sahip şimdi :D Daha iyi silahlanmaya sahiptir ama zaten daha iyi hakiye sahip olması şart.Fuji'de canavar gibi meyve var.
Amiral seviyesine fitim. Üstü tuz biber.

En güçlü sağ koldan daha güçlü çıkar.Bu kadar amiral falan bilmem ben amiral deriz yarın yonkoya denk çıkarlar sonra al başına belayı

Varını yoğunu bas alt seçeneğine. :D
Batmışken tam bat bari.Seri bitene kadar Kata fanlığı yapmamış olursun.:hhh:
Mihawk'ın savaşı olursa gösterilir mi bilmiyorum ama o zaman için olası bir iddiaya girebiliriz adaş :D Mihawk'ın silahlanmasının>>gözlemi olduğu bariz iken geleceği gösterebilmesi imkansız bir şey.Dof'un sağ kol ayarı olduğunu iddia etmediğim için batmış sayılmıyorum bu arada :D Ha o bile bunun yanında daha ihtimalli bana göre orası ayrı.

Son düzenleme:
Mihawk'ın savaşı olursa gösterilir mi bilmiyorum ama o zaman için olası bir iddiaya girebiliriz adaş :D Mihawk'ın silahlanmasının>>gözlemi olduğu bariz iken geleceği gösterebilmesi imkansız bir şey.Dof'un sağ kol ayarı olduğunu iddia etmediğim için batmış sayılmıyorum bu arada :D Ha o bile bunun yanında daha ihtimalli bana göre orası ayrı.
Ciddi değilim yahu ne iddiası. :D Ama Mihawk gözlem hakide iyi değil demek baya iddialı bir laf orası kesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık