Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Ya bu Oda denilen binbir surat demiş ki; kaptanın tayfa üyelerinin ödül artışına bilmem kaç milyon etkisi var demiş. Ama manga da çelişiyor kendisiyle.
Oda garip ödül sistemi belirlemiş bilemiyorum yani bunu şimdiden söyleyeyim de Zoro gömmek için yazmıyorum şu örneği vereceğim ödül konusunda. :D Misal Law denen eleman Dof'a Gamma Knife vurmuş tek kolken Trebol teklemiş +Vergo teklemiş Dof'un inmesinde ki planı kuran adam aldığı ödül 100 milyon Zoro Pica kesip tekliyor(açıklanana göre dondurulmuş ödülü 100 milyondu Pica'nın diğerler yönetici komutanlar gibi) Zoro 200 milyon ödül alıyor WTF.

Oda garip ödül sistemi belirlemiş bilemiyorum yani bunu şimdiden söyleyeyim de Zoro gömmek için yazmıyorum şu örneği vereceğim :D Misal Law denen eleman Dof'a Gamma Knife vurmuş tek kolken Trebol teklemiş +Vergo teklemiş aldığı ödül 100 milyon Zoro Pica kesiyor(açıklanana göre dondurulmuş ödülü 100 milyondu Pica'nın diğerleri gibi) Zoro 200 milyon ödül alıyor WTF.
İyi de Luffy de 100 milyon aldı o arc. :D Ödül konusunda bir mantık yok. Sürekli bir bahane üretiyor mantığa oturtmak için ama olmuyor. Önce ödüller belli bir yerden sonra yavaş artıyor dedi. Sonra tayfa üyelerinin ödülü kaptana göre etkileniyor dedi. Hepsinde tutarsızlıklar var.

İyi de Luffy de 100 milyon aldı o arc. :D Ödül konusunda bir mantık yok. Sürekli bir bahane üretiyor mantığa oturtmak için ama olmuyor. Önce ödüller belli bir yerden sonra yavaş artıyor dedi. Sonra tayfa üyelerinin ödülü kaptana göre etkileniyor dedi. Hepsinde tutarsızlıklar var.
Zaten orasına hiç girmiyorum Luffy'nin ve Law'ın alması gereken ödül orada 100 milyon değildi zaten bunu vurgulamak istedim. Yavaş artıyor dedikten sonra ki 3 arc mı oluyor 4 arc mı oluyor WCI bilmiyorum ama 500'den 1.500'e fırlıyor.

Oda garip ödül sistemi belirlemiş bilemiyorum yani bunu şimdiden söyleyeyim de Zoro gömmek için yazmıyorum şu örneği vereceğim :D Misal Law denen eleman Dof'a Gamma Knife vurmuş tek kolken Trebol teklemiş +Vergo teklemiş aldığı ödül 100 milyon Zoro Pica kesiyor(açıklanana göre dondurulmuş ödülü 100 milyondu Pica'nın diğerleri gibi) Zoro 200 milyon ödül alıyor WTF.
Luffy’nin aldığı ödül artışı da 100 milyondu rosa da her türlü mantıksız zaten :D

Hallettiler derken neyi kastediyorsun? Batırmışlar mı gemiyi?
Karşı geldiler/Reddettiler/Onun istediğini yapmadılar.... falan filan...

Eee Wcı’da da bir sürü şey oldu ona bakarsan. Yine benim dediğime çıkıyor olay.
Bir tanesi Rosa'da, diğeri Tüm Kek'te oluyor olayların. Karakterler aynı seviyede değil diye söylüyorum..

Birinde dış dünyada oluyor, diğerinde Big Mom'ın kendi yerinde oluyor...Herkesin önünde hayır demek ile dışarıyla iletişimin zor olduğu bir yerde hayır demek arasında fark var...Gibi gibi bir sürü durum var anlayacağın.

Zaten 10 milyar ödülü olsa şu şarkı eşliğinde parti verirlerdi. :D Fiyakalı gemimiz havamız çokkkk.
Hahaha. :D
Karşı geldiler/Reddettiler/Onun istediğini yapmadılar.... falan filan...
Bu yazdığına inanıyorsan benim söyleyecek bir şeyim kalmadı.
@Mr.Bushido @Roronoa Zoro @Çörekçioğlu Luffy
Ödüller Oda'nın keyfine göre gidiyor yav çoğu zaman. "Böyle olması daha mantıklı olur." diye ödğl dağıtıyorsa çoğu zaman ben de bir şey bilmiyorum. xd
Yüzde yüz katılıyorum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık