Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shanks

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    217
Shanks'a Oda'nın yaptığı yatırım ortada. Yakın güçte çıkarlar ama Shanks önde olacaktır. Güncelde bir araya gelseler, aralarında yapacakları slash öyle değil böyle atılır muhabbetlerini okumak isterdim.

Bu tarz şeyler yapmayın, Mifak a zara veriyorsunuz. Bu saatten sonra Zori dönüp bakarsa şükredin.. Reis iyi patladı. Şenks bunu hatırlamaz bile .(

Muhtemelen iki karakteri de Raftel öncesi bizim tayfaya karşı göreceğiz. Biri kaptana, diğeri sağ kola karşı savaşacak. Bu senaryo gerçekleşirse klasman farkı zaten belli olur.

Mangakanın yaptığı şey o, ödül ilk geldiğinde de söyledim. Gözündeki ederine göre ödül vermiş bu adam normal değil beklentiniz düşük olmasın demiş. Seri içerisinde işleyemediğinden çareyi bu yolda bulmuş. Yoksa denizci kesmiş de katilmiş de vs diye o kadar ödül verilmez bir anda.
Yahu denizci kesmiş adama düz er gönderiyorlar.
Kapışmayı bekliyorum.

En az amiral değil, imparatorluğu cepte. :d

Bu seviyede, kimin kime ne yapacağını hikayedeki misyonu belirliyor. Mesela Kid yok edildi, Law yaşıyor... Demek ki bu iki ismin hikayedeki olayı farklı, bunu kabul etmek gerekiyor, Shanks ve Mihawk için de bi benzeri geçerli. Oda'nın şu ana kadar Mihawk'a yatırım yapmadığını da görebiliyorum. Yatırım yapmamış hali, dahil olduğu organizasyonun anından imparator olması ve 3.6 milyar ödül.

Ortaya biraz irade koyarsa yakarız buraları yakar.
En az amiral dediği zaman zaten onun üstünde filo amirali onunda üstünde Yonkou olmuyor mu?

Bana göre bir amiralden yukarısı değil en fazla olsa olsa Sakazuki seviyesinde bir adam çıkar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık