Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Issho

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    148
@Erkan12 Kimin fanı olduğun belli olduğu halde, Mihawka yok geri vites atıyor falan diyerek sallamanda garip duruyor.
Benim ne fanı olduğumun bu konu ile ne alakası var acaba, konumuz Mihawk. Ayrıca ''sallamak'' derken ? Burası lunapark değil oyuncakta sallamıyoruz, karakter yorumu yapıyoruz, Mihawk bir hükümet köpeği, illa Teach ile kıyas yapacaksan Teach ondan 1000 defa daha iş yapan bir karakterdir. Adamın basmadığı mekan kalmamış, hükümete alın Shichibukai ünvanınızı başınıza çalın demiş. Gitmiş imparator korsan olmuş, yeni dünyada meyve avcılığı yapıyor, East Blue'da Don Krieg kovalamıyor, Mihawk bunların yarısını yapamadığı için sıkıcı bir karakter olarak kalacak, ancak Zoro'nun hedefi olur, başka da bir şey olmaz ondan. Şimdi konu başka yere senin yüzünden kayarsa uyarıyı sen üstlenirsin bir zahmet, konuya Teach'i de dahil etmeyi başardın tebrik ediyorum.

Benim ne fanı olduğumun bu konu ile ne alakası var acaba, konumuz Mihawk. Ayrıca ''sallamak'' derken ? Burası lunapark değil oyuncakta sallamıyoruz, karakter yorumu yapıyoruz, Mihawk bir hükümet köpeği, illa Teach ile kıyas yapacaksan Teach ondan 1000 defa daha iş yapan bir karakterdir. Adamın basmadığı mekan kalmamış, hükümete alın Shichibukai ünvanınızı başınıza çalın demiş. Gitmiş imparator korsan olmuş, yeni dünyada meyve avcılığı yapıyor, East Blue'da Don Krieg kovalamıyor, Mihawk bunların yarısını yapamadığı için sıkıcı bir karakter olarak kalacak, ancak Zoro'nun hedefi olur, başka da bir şey olmaz ondan. Şimdi konu başka yere senin yüzünden kayarsa uyarıyı sen üstlenirsin bir zahmet, konuya Teach'i de dahil etmeyi başardın tebrik ediyorum.
Cidden orada ne anlatmak istediğimi anlamadın mı ? Teach ve Mihawk kıyası yapmadım. Hani fanı olduğun karakter diyordu boş savaşlara girmem gibisinden bir şeyler, onu hatırlatmak istedim sadece. Ayrıca bu kadar kasma sonuçta sadece vakit geçirmek için yazıyoruz buraya.

Son düzenleme:

Onepiece 3.GÖZ

Benim anlayamadığım şey mihawk amiral indirebilir diyen kişi sayısı fazla .
Amirallere güç olarak shichibukailer çokmu yakın görüyorsunuz ? yoksa fijitora gerçek bir amiral gücüne sahip değilmi?

Benim anlayamadığım şey mihawk amiral indirebilir diyen kişi sayısı fazla .Amirallere güç olarak shichibukailer çokmu yakın görüyorsunuz ? yoksa fijitora gerçek bir amiral gücüne sahip değilmi?
Shibi seviyesi diye bir şey yok ki var desek bile Mihawk'u Croco, Moria, Law, Jinbe .... gibi adamlarla aynı kefeye koymanın anlamı yok. Mihawk rahat temizinden bir amiral eder. Bu da amiral vs amiral sayılır. Yoksa amirali küçümseyen yoktur genelde, amiral denilen biri yonko bile indirebilir bence.

Shibi seviyesi diye bir şey yok ki var desek bile Mihawk'u Croco, Moria, Law, Jinbe .... gibi adamlarla aynı kefeye koymanın anlamı yok. Mihawk rahat temizinden bir amiral eder. Bu da amiral vs amiral sayılır. Yoksa amirali küçümseyen yoktur genelde, amiral denilen biri yonko bile indirebilir bence.
Hiçbir amiral yonko indiremez yahu yapmayın etmeyin. Garpla Sengoku da buna dahildir. Kaidonun adamını uçurma sahnesini getirin böyle durumlarda aklınıza. :)

Hiçbir amiral yonko indiremez yahu yapmayın etmeyin. Garpla Sengoku da buna dahildir. Kaidonun adamını uçurma sahnesini getirin böyle durumlarda aklınıza. :)
WB vs Saka der geçerim. Adamı bir tümsekten itekledi diye yendi diyorlar :/ O düşen adam sonra kalkıp evlatlarını katledecekti bir ara. Kafası olmadıktan sonra WB Saka'yı istediği kadar pencereden atsın, nasıl olsa ölecek yakında :)

Eğer kafası olmayan biri yaşayabilir diyorsan başka ;)

Benim anlayamadığım şey mihawk amiral indirebilir diyen kişi sayısı fazla .
Amirallere güç olarak shichibukailer çokmu yakın görüyorsunuz ? yoksa fijitora gerçek bir amiral gücüne sahip değilmi?
Shici seviyesi diye bir şey çıkarmış bazıları.. Hangi kafayla çıkardıklarını sorsan kendileri de bilmiyordur :) Ama çıkarmışlar işte boşver. Onlara göre shici seviyesi adamın çapı bellidir. Buna inananların sayısı iki elin parmağını geçmez ama forumu da bunlar karıştırır :)

Mihawk amiral indirir diyenleri anlamayacak bir şey yok. Adam en güçlü shici. Bu demel oluyor ki Mingo<Weevıl<Mihawk.

Weevıl dediğimiz adam amiral kolu alabilecek kadar güçlü biri. Bu bilgi Movie Z'de geçiyor ve mangaka bu bilgiyi adeta teyit edercesine Kizaru'ya Weevıl'ın gücünü övdürüyor. Yani Mihawk bu adamdan da güçlü.

Hadi diyelim ki Weevıl amiral kolu almadı ve gücü belli değil. İstisnalar kaideyi bozmaz, seride genelde yükselen bir güç çıtası olduğundan Weevıl'ın Mingo'dan güçlü çıkabileceği kolayca öngörülebilir. Mingo'dan güçlü olan adam zaten amiral seviyesidir aşağı-yukarı. En kötü ihtimalle Mihawk da Weevıl kadar güçlü olsa o da bir amiral eder. En kötü ihtimali söylüyorum sana. Ve amiral seviyesi eden herhangi birinin amirali yenme şansı vardır. Bir de bu adamın en iyi ünvanı var. Ee insanlar Fujitora'yı yenebileceğini düşünür haliyle. Normal yani :gamyon:

Cidden orada ne anlatmak istediğimi anlamadın mı ? Teach ve Mihawk kıyası yapmadım. Hani fanı olduğun karakter diyordu boş savaşlara girmem gibisinden bir şeyler, onu hatırlatmak istedim sadece. Ayrıca bu kadar kasma sonuçta sadece vakit geçirmek için yazıyoruz buraya.
Beni ve bir kaç arkadaşı daha rahatsız ettiler malesef, bölüm yorumlarında bile ismi geçen bir adamın ismini malesef konuda tartıştırmayacak kafa yapısında kişiler olduğu için bazı kişilere daha fazla prim vermek istemiyorum, o sebeple konu kaymasın dedim.

Mihawk'ın olayı zaten savaşmak, her hangi bir gizli planı ya da beklediği bir şey var mıydı ? Yoktu. Adam kendi diyor, WB ile aramdaki farkı görmek istiyorum diye, bir bakıyorsun Daz Bones'a tek atıyor, ama Crocodile'a Vista'ya gelince duruyor, durmasının bir sebebi var, gücünü ve çapını çok iyi biliyor. Mihawk oraya dalga geçmeye gitmedi, kaldı ki dalga geçtiği vakit çakı kullanıyor, Kokuto Yoru kullandığı zaman tek atıp geçmeye özen gösteren bir karakter, gayet ciddi.

WB vs Saka der geçerim. Adamı bir tümsekten itekledi diye yendi diyorlar :/ O düşen adam sonra kalkıp evlatlarını katledecekti bir ara. Kafası olmadıktan sonra WB Saka'yı istediği kadar pencereden atsın, nasıl olsa ölecek yakında :)

Eğer kafası olmayan biri yaşayabilir diyorsan başka ;)
Yahu adamın yanaği yandı sadece kafasına bir şey olmadı. Hem orada mangakanın anlatmak istediği o değil. WB vs Akainu diye bir şey hiç olmadı zaten.

1 Hep Wb saldırıyor Akainu bloklamaya ćalışıyordu lakin basaramıyordu WB yıkıp geçiyordu ortalıgı.

2 En zor durumda ne olacağını çizdi mangaka. WB kan kustu yere düstü Akainu boştaydı WBye hićbir şey yapamadı nerdeyse karnini daģladi sadece. WB ise Akainunun bosluģunu bulugu an 2 vurusta pert etti. Yarıktan düsmese kesinlikle ölecekti bu bariz bir şey.

Mangaka bu iki hususu birlestirerek karakterlerin güclerini kıyasladi ve WB daha güçlü dedi bu bariz bir şey. :)

Onepiece 3.GÖZ

Mihawk diğer shichibukailerden güçlü o kesinde Amirale denk diye bakman enteresan.Diyelimki marineforda sankla savaşşalar.Mihawk gidip direk şanksmı dalar yoksa diğer komtanlarınamı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık