Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Issho

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    148
Garp neyi gösterdi?
Bakın sadece gördüğümüz 700 küsür bölümde gücünü gösteren kaç ibare var?
Herkes Garp'ı Roger'le dövüştü diye efsana yaptı , yoksa Luffy yumruğuyla ağzını burnu kan içinde kalan, Dadan'ın tokadıysa devrilen , Sengoku'nun eliyle yere çaldığı adamın birşeyini görmedik kusura bakmayın.
Ha bide Marco'a bir yumruk atmıştı ama pek etkisi görülmedi.
Hepsini geçtim de Marco'ya nasıl pek etkisi olmadı yahu? Kimsenin zarar veremediği Marco'yu gömdü resmen. Benim gördüğüm orada Marco'nun az da olsa feleğinin şaştığıydı.Zaten daha da Ace'in yanına gitmeye çalışmadı o olaydan sonra.

Sırf antreman olsun diye dağ parçalayan adamın fiziksel gücü yok aynen :) Hiç bir şey göstermemiş bence de.

Alpamis

Garp neyi gösterdi?
Herkes Garp'ı Roger'le dövüştü diye efsana yaptı , yoksa Luffy yumruğuyla ağzını burnu kan içinde kalan, Dadan'ın tokadıysa devrilen , Sengoku'nun eliyle yere çaldığı adamın birşeyini görmedik kusura bakmayın.
:D Bir etkisi yok mu ? Dadan Luffy olaylarını öyle evirdin çevirdin Mangaka böyle desen hata yaptığını sanırdı.Roger kendi diyor senle ben birbirmizi bir çok defa ölümün kıyısına getirdik diye.Aynı zamanda bütün denizciler sahip olduğumuz en iyi muhafız diye adama yakıştırma yapıyorlar.

Chinjao'yu gelip tekliyor.Dağ parçalıyormuş antrenman niyetine.:D Ve bu adam kendini göstermedi.

Bu arada Kizarunun ışınından Akainun magmasından etkilenmeyen Marco'nun karşısına Garp çıkınca tek yumrukta nevri dönüyor.Bir daha da kurtarmaya çalışmıyor Ace'i.Sorun şu ki orda Garp'ı geçebilecek tek kişi Luffy idi.

Adama 3 defa Amirallik teklifi geliyor.Ve sen bu adamın hiçbir şey göstermediğini savunuyorsun.

O kadar saydığın Mihawk ne yaptı peki sen onu say bana ? Zoro'Nun son rakibi diye güçlü yapmayın şu adamı yaptığı bir şeyi göster.

Unknown

Garp neyi gösterdi?
Roger da 2 tane pıçakla öldü zaten. :( Oda ezikti bence.. :good: Takılmamak gerek böyle şeylere :good:

Serideki zirve karakterler yonkolar, amiraller ve dragon. Dünya hükümetinde başka elemanlar çıkabilir, şimdilik geçelim onları. Mihawk bunların bir tık altıdır. Zoro, mihawkı geçtikten sonra seri sonunda amiral-yonko seviyesine gelecek. Bu arada luffy de herkesi aşıp korsanlar kralı olacak zaten. Yani sonuç fujitora mihawk'ı rahat alır.

Sırf antreman olsun diye dağ parçalayan adamın fiziksel gücü yok aynen :) Hiç bir şey göstermemiş bence de.
chinjao nun kral hakisi var, hatta bu yaşta luffy gibi bir gençlen denk yumruk tokuşturuyor, garp bu adamın en güçlü silahı olan kafasını tek yumrukta yamulttu daha ne olsun :D

MF'de ki Garp > Wb, güçlerinin zirvesindeki halleri ile Garp = Wb. Roger - Garp - Wb güç olarak serinin tepesindeki adamlardır şimdi durduk yere bk atmayın adama beyler Mihawk konuları kadar popülerdir Garp konuları uzar gider mesele biz vsye geçelim en iyisi. Mihawk yener

Lan olum bari Fuji rahat alır demeyin ya :D

Üye silindi 1004

Mihawk Garp'ın tırnağı kadar olsa tüm dediklerimi geri alırım. Garp'ın yanında çırak bile olamaz o sıfatla. "Vista ortam ısındı bu dövüşü erteyebilir miyiz? Ay bıyıkların çok erkeksi, hoş." diyen bir adam Mihawk.

Bu mihawkın bu kadar tartışıldığını bilseydi mangaka kesin yan manga çıkarır ana karakterde mihawk olurdu. arkadaş ben bu formu anlamıyorum, fuji ilk çıkar herkes onu bu hale getirenin mihawk olduğunu savunur,kesin eski wano shogunudur der ne zaman ki amiral olduğu ortaya çıkar mihawk kim ki olur. arkadaş bari sabit kalın ,180 derece dönmeyi ben bu forumda çoğu kez gördüm,görmeyede devam edecem öyle gözüküyor...

@tyr
sorma bende o vs den bir cacık anlamadım. ikiside yaşlı ikiside güçten düşmüş belli, ama efsane chin bir halt edebildiği yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık