Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Issho

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    148
Mihawkın en güçlü attığı slashı isshonun yatay yerçekimiyle eşdeğer görüyorum.Meyvesi yüzünden zorlanır ama bence isshoyu sabodan daha fazla zorlar.

Bence de öyle ama bu bahsettiğimiz Zoro'nun potansiyelimi yoksa seri sonunda göreceğimiz halimi emin değilim sonuçta genç Ray-sanı kafanda canlandırırsan yonkou gibi birşey ortaya çıkıyor Zoro'nun o kadar büyük bir güce ulaşması seri sonuna kadar sence mümkün mü? Aynı şekilde Luffy'de Roger'ın, Garp'ın gençliğindeki kıvamına gelirmi seri sonunda bence gelmez yaşlanmış yonkouları ve Akainu'yu döveceği hali bizim göreceğimiz Luffy'nin zirvesi olacaktır öbür türlü zaman atlaması olmadan o kadar büyük bir güce ulaşmaları hepsi için imkansız gibi birşey bence
Bundan sonra seri en az 3 yıla yayılırsa bence mümkün.Yoksa yine 6 ayda bitecekse saçma power-uplar ya da anlık patlamalar görürüz.Rayleigh bana göre de Shanks'ın şu anki haline eşittir gençken hatta bir kolu da fazla :D

Rayleigh nere, YONKO SHANKS nere yahu yapmayın etmeyin. Rayleigh'in rakibi Marco'dur, Bogart'tır. Garp ve WB her zaman Roger'la eşleşmiştir. :( Mihawk'ın geçmişi açıklandığı zaman göreceksiniz, 22 yaşındaki genç Mihawk Rayleigh'in gemisini kesip yaralayacak ve Hacchi tarafından kurtarılacak Rayleigh. :cool:

BeyazDiş

Hohohoho sözlük troll dolu :D

Fuji'nin mevyesi biraz fazla güçlü
Yakın dövüşte çok sıkıntı yaratır

Mihawk bana göre yonkou ayarı bi adam

Kim kazanırsa kazansın çok zorlu bi savaş olur

Oyumu Mihawk'a attım

Xantho

Bazı insanlar benimle aynı seriyi mi okuyorlar diye şüpheleniyorum bazen :( ama herkesin düşüncesine saygı duymak gerek.

Keşke One Piece'i de Feng Shen Ji veya Toriko yorumlasan :D
Zaten seni anlayamıyorum.Dragon'a o kadar balon dedin ama Law D. çıkınca adamı göklere sığdıramadın.Aynı şekilde Garp da öyle.
OP çok geniş bir hikaye. Geniş hikayenin artıları olduğu kadar eksileri de var, çoğu şey anlatılmıyor mesela, o yüzden anlatılmayan şeyler üzerinden olasılığa dayalı yorum yapılabiliyor. Bu sayede nabza göre şerbet verebiliyoruz. :)

Mihawkın en güçlü attığı slashı isshonun yatay yerçekimiyle eşdeğer görüyorum.Meyvesi yüzünden zorlanır ama bence isshoyu sabodan daha fazla zorlar.
sabo neden küçümseniyor anlamadım, bence sabo'nun mevkisi daha büyük bir mevki, eğer anladığımız kadarı ile dragondan sonra gelen en güçlü devrimci ise, yani dragonun sağ kolu ise, adam hakisi ile dağı taşı oynatıyor, mihawktan böyle bir haki performansı göreceğimizi düşünmüyorum, üstünede çok güçlü bir logia gücüne sahip oldu, mihawk saboyu yenemez bana kalırsa, mihawk shankstan özür dileyip 2 sene önceki luffy yi öldürmek için dövüşmedi mi ? eğer mihawk öldürmek için dövüşmediyse o özrü neden shankstan diledi diye sormak lazım, mihawk ı çok abartıyorsunuz bana kalırsa, bazı arkadaşlar mihawk ın karşısına çıkan adamın armut gibi duracağını mihawk ın da pat diye keseceğini düşünüyor galiba, 2 sene önceki luffy nasıl mihawk'ın çoğu saldırısından sıyrıldıysa, sabo güle oynaya mihawk ın saldırılarından sıyrılır bence

Mihawk'ın kılıç ustalığının Fuji'nin meyvesinin oluşturacağı açığı kapatamayacağını nereden biliyorsun, tayfası olmayan adam yonkou kaptanı gücünde bile olsa onu shic yaparlar bu konumun belli bir seviyesi yok ha birde Mihawk denizci olsa sence Amiral mi yaparlardı koramiral mi?
Fark yoktur bence kılıç açısından.Yani sadece kılıç kapışsalar Mihawk yener ama gidip tek atmaz birkaç gün sürer herhalde.
Amiral ile Koramiral arasındaki güç farkı çok fazla.Sabo Koramiral'e tek atıyor ama gördüğümüz üzere Fuji ile günlerce sürecek bir vs'ye girecek devam etseler.Bu yüzden denizci olsalar ne olacak şeklinde savunamayız.Genel kanı olarak Koramiral-Shichi-Amiral seviye bu.
Yonkou kaptanı gücünde birisinin shichibukai olması gerekmez olmaz da yani bence bu da yanlış bir bakış açısı.Shichibukailerin seviyesi belli.Kaç bölümde gördük.Koramiral üstü Amiral altı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık