Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    205
Yahu niye koydu çünkü yaptığı saldırıyı engellediler. WB'de engelleyecekti. Borsalino saldırdı Marco engellemedi mi?
WB Mihawktan güçlü ama fark ne onu merak ediyor adam. Yoksa ben WB'den güçlüyüm demiyor.

Ne yapacaktı assagi atlayıp sen kimi durduruyorsun lan deyip Jozu'a mi dalacaktı.
Evet zaten o olaydan dolayı ben Marco ile Kizaru arasında çok büyük fark görmüyorum. Jozu durdurabiliyorsa bu adamı önce Jozu'yu geç sonra Marco'yu geç sonra karşıma gelirsin anlamına gelir bu.

Mihawk keserse şaşırmam. Temas olursa işler kolaylaşır sanki.
Ama Oda kestirirse Zoro'ya kestirir büyük olasılıkla.
%80-90 öyle bekliyorum.

Bunu yazdım 1-2 kere. Hak verenler de oldu. Kaynağın yazarı kimse artık kendi fikrini belirtmiş. Ama Luffy'den bu kullanımı 2 yıl sonra dahi bir daha göremedik ne hikmetse. Katakuri dövüşünde bile...
Mihawk gördüğü geleceği gözleri vasıtasıyla karşıdakinin algilarina tesir edecek şekilde gönderiyor olabilir. Naruto izledin mi bilmiyorum ama adam bildiğin genjutsu türevi bir etkiye sahip galiba :ehe:

Kollarının kesildiğini, kafanın zeminde yuvarlandığını görsen yine de saldırır mısın ? Belki de Mihawk'ın bu zamana kadar çizik bile almamış olmasının sebebi kimsenin kendisine saldıramamasından kaynaklıdır ?

Oo May gattt :D

.......................................................................

Mihawk karşısına çıkan herkesle dövüşse arcın adı Mihawk sağa olurdu. MF konsepti belliyken üfürecem diye açık kapı aramayın :artiz:

Mihawk gördüğü geleceği gözleri vasıtasıyla karşıdakinin algilarina tesir edecek şekilde gönderiyor olabilir. Naruto izledin mi bilmiyorum ama adam bildiğin genjutsu türevi bir etkiye sahip galiba :ehe:

Kollarının kesildiğini, kafanın zeminde yuvarlandığını görsen yine de saldırır mısın ? Belki de Mihawk'ın bu zamana kadar çizik bile almamış olmasının sebebi kimsenin kendisine saldıramamasından kaynaklıdır ?

Oo May gattt :D
Naruto izlenmez mi ya? :D

Gücün kaynağı her şey olabilir. K.hakinin farklı kullanımı, h.hakinin farklı kullanımı, sadece Mihawk'ın gözlerine özel bir şey vs. hepsi mümkün.

Belli bir güç skalasından sonra o kadar tesiri olacağını sanmıyorum. Vardır bir çaresi. :D

MF bazı karakterler için elimizdeki tek veri kaynağı ama herşeyi onlarca karakterin sıkıştırıldığı ve karakterlerin tanıtılmaya odaklanılmadığı şu arca bağlamayın artık.

Bir Yonko hatta bir Amiral bile, Beyazsakal ile aramdaki farkı ölçeceğim demez. Bu çok ezikçe ve güçsüzlüğünü apaçık belli eden bir laf. Aradaki farkı baştan kabul edip, ne kadar fark var onu göreyim diyor. Hatta bırakın diğer Yonko ve Amiralleri, bir Yonko sağ kolu bile bunu demez, hepsinin Beyazsakal yanında bir ağırlığı var. Marco, Beckman, Shiryu. Katakuri'de bu gruba dahil.

Bir Yonko hatta bir Amiral bile, Beyazsakal ile aramdaki farkı ölçeceğim demez. Bu çok ezikçe ve güçsüzlüğünü apaçık belli eden bir laf. Aradaki farkı baştan kabul edip, ne kadar fark var onu göreyim diyor. Hatta bırakın diğer Yonko ve Amiralleri, bir Yonko sağ kolu bile bunu demez, hepsinin Beyazsakal yanında bir ağırlığı var. Marco, Beckman, Shiryu. Katakuri'de bu gruba dahil.
Aradaki farkı tüm dünya kabul etmemiş olsa adama niye en güçlü insan desinler ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık