Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    205
Düşüncem şu şekilde;

Mihawk'ın "Dünyanın en iyi kılıç ustası" ünvanına sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Dünyada ki kılıç ustalarını say say bitmez. Vista, Jack hatta Cracker bile kılıç kullanan kişiler. Zoro da bunların içinde. Ve Mihawk bunların en üstünde ki kişi. Besin Piramidi gibi düşünün, en tepede Mihawk var.

Çoğu kişi Mihawk'ın Marineford'daki halinden dolayı küçümsüyor fakat küçümsememesi gerektiğini düşünüyorum. Bir yanda da Katakuri var. E bu adam da bayağı sağlam, kabul. Geleceği bile görebiliyor. Hakisi şu an ki Luffy'yi aşan birisi. Ama iş en iyi kılıç ustası ünvanına sahip olan kişiye gelince işler değişiyor. Oyum Mihawka.

Mihawk en güçlü şibukai olduğunu henüz kesin söyleyemem çünkü weevil faktörü var ve kizarunun dedikleri beni biraz düşündürdü açıkçası.

Düşüncem şu şekilde;
Mihawk'ın "Dünyanın en iyi kılıç ustası" ünvanına sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Dünyada ki kılıç ustalarını say say bitmez. Vista, Jack hatta Cracker bile kılıç kullanan kişiler. Zoro da bunların içinde. Ve Mihawk bunların en üstünde ki kişi. Besin Piramidi gibi düşünün, en tepede Mihawk var.
Çoğu kişi Mihawk'ın Marineford'daki halinden dolayı küçümsüyor fakat küçümsememesi gerektiğini düşünüyorum. Bir yanda da Katakuri var. E bu adam da bayağı sağlam, kabul. Geleceği bile görebiliyor. Hakisi şu an ki Luffy'yi aşan birisi. Ama iş en iyi kılıç ustası ünvanına sahip olan kişiye gelince işler değişiyor. Oyum Mihawka.
Bu dediğin şekilde olursa Mihawk > Shanks olmuş oluyor. Bu da demektir ki Mihawk dünyanın en güçlü adamı, Big Mom, Kaido ve Blackbeard'in hedeflediği güç seviyesini çoktan ulaşmış durumda. Çünkü bu üç korsanda Shanks'ı yenmek istiyor ama şuan için yenemiyor.

Bunun gerçek olmadığını bildiğimize göre senin dediğin şekilde bunu kabul edemeyiz. Nitekim ünvan sadece kılıçustalığı üzerine, Mihawk'ın Fujitora'dan güçlü kabul edilmediği gerçeği var zaten. Ünvanın diğer güç dallarını kapsamadığı çevirmen tarafından onaylı.

Biz anlayamayız.Çünkü gözlük ile okumuyoruz
Bir de karakterlerin laflarını çarpıtmaları yok mu? Adam aramızdaki farkı göreceğiz diyor burada rastgele slash attı diyorlar. Adam üzgünüm Kızılsaç diyor burada adamın eli kaydı buz dağı kesti diyorlar. Hani gücü sonradan gösterilecek diyorlar anladık orayı bir kişi bile demez mi karşıda Mihawk var dikkatli olalım diye. Shanks'in karşısına Vista, Jozu gibi birinin çıkarılacağını hayal edemiyorum nedense.

Düşüncem şu şekilde;

İkimizde aynı mantıkta bakıyoruz konuya.

Bir de karakterlerin laflarını çarpıtmaları yok mu? Adam aramızdaki farkı göreceğiz diyor burada rastgele slash attı diyorlar. Adam üzgünüm Kızılsaç diyor burada adamın eli kaydı buz dağı kesti diyorlar. Hani gücü sonradan gösterilecek diyorlar anladık orayı bir kişi bile demez mi karşıda Mihawk var dikkatli olalım diye. Shanks'in karşısına Vista, Jozu gibi birinin çıkarılacağını hayal edemiyorum nedense.
Gözlük tak.O zaman Roger ile vuruşuyor Mihawk.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık