Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dr. Manhattan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoker bunu yenebilecek birini arrıyordun değil mi? Süpernatural 5. sezon 21. bölüme bak. Aradığın kişi orada.

Ayrıca çizgi roman kahramanı mı?
Yok.
Ölümün kendisi o. Dört atlıdan. Bilmiyorum bir çizgiromanda varmıdır ama genel olarak bakarsak daha güçlü.
Zamanı geldiğinde tanrıyı da öldürücem diyor adam emin bir şekilde.

supernaturalı diyonuz severim o diziyi ama orası saçma ölüm ve tanrı aynı kefeye koymuşlar,ölüm yeri geldiğinde tanrınında canını alıcağını söylüyor,aslında sadece atlılardan biri o kadarını yapamaz
Saçma değil. Dzizinin mantığı o. Herkes aynı günde olsaydı insanların iblislerlerle yumruk yumruğa dövüşmesi falan....
Ölüm çok etkileyici bir karakterdi. Diğer 3 atlı gibi ezik değildi.
Çizgiroman kahramanı olmasa bile öyle bir şart aramıyorduk en son konuşurken. Dizi karakteri olsa da olur.

dizinin mantığı içinde söylüyorum ,mahşerin dört atlısından biri değil mi ölüm?,diğer üçü gibi olmalıydı diyorum sadece,lucifer'ın tasma takabildiği bişey tanrıyı nasıl öldürebilir ki? öyle bir karakter olmalı illaki bir yaratan birde yokeden olarak ancak mahşerin dört atlısı ;kıyametin habercileri,luciferın adamları ,o kadar güçlü olmamalıydı,evet karakteri bende sevdim ama mahşerin dört atlısından biri olması şaşırttı beni sadece
Aslında bakarsan diğer atlılar ölümün bir parçası sadece. Diğer üçü de ölümün bir şekli aslında. Yani ölümün onların çok üstünde olması normal bence.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Filmini yeni seyrettim... Ne demek istediğini anladım... Yalnız bişey dikkatimi çekti DC ve Marvella ilgili... Marvel genel itibariyle bir karaktere bişey olur, yok mutasyon geçirir yok bir şey ısırır... Ve bir gizli kimliğe bürünür şeklinde geçiyor... DC serileri ise hakikaten bambaşka bir karakter yaratma anlayışına sahip... Örneğin Superman meselesi... Adamı Clark Kent'in gizli kimliği olarak lanse etmek gerçekten çok yanlış... Clark Kent'in bizzat kendisi bir gizli kimlik... Asıl olan Kal-El - Superman aslında... Ya da Batman örneği... Bruce Wayne meselesi de buna benziyor... Aslında Bruce Wayne diye biri yok... Adamın ruhu karanlık... Kendisinde kimlikleştirdiği kişi zaten Batman... Ayrıca kendisi en delikanlı süper kahramandır bana kalırsa... Bence Marvel tayfası topluca kalkıp DC'ye staja gitsin bir... :)

Ayrıca Watchmen de hakikaten bambaşka bir yapımmış... "Kahraman" ve "Fedekarlık" kavramlarını öyle bir şekilde taşımışki ekrana, hakikaten saygı duyulası bir iş olmuş... İzlemeyenler mutlaka bir göz atsın... Kaçırılmamalı hakikaten...

Güneşin üstünde yürüyen adam. Çok zevkli lan. Adam tanrı bildiğin. İstediği zaman başka evrenlerde yaşam var mı diye kontrol etmeye gidebilir. Sonra onlara tanrıyım ayağı yapar falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık