Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Benim id: 102279090 eklersen atarız.

Ona göre oynamalısın zaten, üstte saydığım pickleri ele alırsak boynuz ve kuyruğa yarı yarıya hasar ver dön vücuduna vurmaya devam et. Ardından tam mavi topları atacakken necro ulti atmalı o anda duruyor. Bi başka şekilde Warlock golemleriyle stoplayabilir ama bu dediklerim cd deyken mavi topları atmaya hazırlandığından mümkün mertebe uzağa çekinilmeli topların arası açıldığında kurtulabilinir.
Yani direkt ölmüyorum zaten :D ama o mavi toplar bir kaç sonraki seviye sonra o kadar hızlı o kadar kaçması zor oluyor ki tık bakıyorum ölmüşüm

Beast hakkında ufak bilgiler edindim:

- Riki bugluymuş Beast rikiyi göremiyormuş
- Mavi topları atarken Beastın önünde kafasının hizasında durmalıymışsınız
- Mavi toplardan kurtulan en iyi hero Templar Assassin (1. Skili ile)
2top çarpsında ben göreyim tempları :D

1- Riki'ye yaklaşmazsan eğer oluyor atak onun yerine cmye daedalus alır dalarım daha iyi çok denedik çünkü bi cacığa faydası yok.
2- Öyle bişey yok herhangi bi yakıncı çek dene

Roronoa Zoro

Daha hiç beast oynamadım, nasıl bi şey bilmiyorum :(
Gerçi dota 2'yi de yeni yeni oynuyorum. w3 oynayan varsa direkt oynayalım :D

zaten ilk 2 sinde mış mışlı konuştum :) 3.sunu kendi gözlerimle gördüm herkes yatıyoken templar ayakta kalıodu. Kullanıcıdan kullanıcıya fark var galiba.
Lanaya'nın 1.yeteneğe bak hasar sınırı var, rüzgar gülü gibi topları fırlattığında kaçmazsa temiz ölür o şekilde attığında sabit kalırsan bi 10 top denk gelir.

Ayrıca sürekli lanaya alırım ben.

Antika eşya düşürme hakkı olan var mı?

Abi şu bloodseekerla hiç oynayamadım bugün. Ters herolarmı geldi, yanlışmı kastım yoksa benmi kötü oynadım anlayamadım. Soğudum herodan resmen. Arklar yada karşıdakiler oynayınca çok güzel duruyor bende bi denim dedim ama olmadı.

Ama vazgeçmicem belki şansızlıktandır bu kötü sonuçlar
Bs'nin antileri disable ve tanklardır. O yüzden direk sange&yasha yapma eğer karşı takımda sağlam hasar veren veya seni sıkan varsa çek bi blade mail bak işine. Early de ezmeliyim diyorsan çek bi force 6 ol orta koridorda git alayına. Birde karşındakilere göre değişir iyi oyuncu farkı var.

Aynen herkes böyle dedi Lane de pek iyi değilmiş blood. Mid gidilmesi gerekmiş.
Yok alakası yok onunla. Orta koridora gönderilmesinin nedeni karşındaki kahraman hasar vermeyede çalışsa pasifin sayesinde ne bottle ne tango ihtiyacı duymayarak soloda çok rahat deny lh çalışıyorsun. Karşında ki sağlam engelleyici bile olsa misal Bane yinede alırsın o koridoru. Son olarak ortada kısa zamanda 6 olur seri olarak harita adam kesersin. Hatta hatta ortada ben direk force bm çıkarım geçerim alta, üste önce sustur sonra ult sonra force, aç bmyi koş alayına :D ms ve as force attığında hemen arttığı için alırsın rahat. Birde dediğim gibi karşındaki adamlar oynuyorsa dert olur bi bakarsın senin gittiğin koridora 3 tp gelir 5lerler giremezsin hatta alırlar sizi :D

Wictors

disable hero fazla yoksa karşında en iyi early carry

attack fazla ve QB alınca creep kaçırmıyorsun seri kasılıyor ama oyun kazandıran bir hero değil

azıcık alıştırma yap pub oyunlarda ultiyi açınca dünya sana güzel 50saniye sadece

volvo fix it

Anti Jungler gibi bir şey blood adamın canı azaliyor ormanda gidip kesiyor öyle bir hero sonra ulti ile sup avı falan var iyi hero ama ben sevmiyorum pek :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık